MENU
klinika
Lombardia dhe Veneto të gjunjëzuara

Koronavirusi/ Shkon në 79 numri i të infektuarëve në Itali

Parashikimi

Mësoni si do të jetë moti sot!

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti sot parashikohet i kthjellët me vranësira kalimtare....

Gjykata Kushtetuese fushë beteja

Tre çështje të nxehta që përplasin Ramën e Metën

Gjykata Kushtetesuese edhe për shumë kohë do të jetë e ekspozuar përballë debatit politik për...

Nga Shpëtim Nazarko

Lamtumirë Profesor!

*In memoriam për Profesor Safet Beqirin Mbrëmë në një nga klinikat gjermane, vdiq Profesor Doktor...

Mesazhi për protestën e Metës

“Në zjarrin e urrejtjes”/ Rama-opozitës: Jeni të dënuar!

Pas akuzave të Partisë Demokratike dhe partive të tjera opozitare lidhur me ndihmat e mbledhura...

"Nuk ka prova se ka shkelur ligjin"

Teatri Kombëtar, prokuroria rrëzon PD për arkitektin danez

Prokuroria e Tiranës rrëzon Partinë Demokratike në lidhje me padinë që ajo ka bërë ndaj...

"Liri Shqipërisë dhe shqiptarëve"

”Vdekje grushtit të shtetit”, Blushi: Asnjë hap pas!

Zëdhënësi i Presidentit të Shqipërisë, Tedi Blushi ka falenderuar qytetarët shqiptarë të cilët i kanë...

"Problem me aparaturat dhe karantinën”

Koronavirusi/ Prifti jep alarmin: Nuk përcaktojmë dot as të prekurit!

2 viktima janë shënuar deri tani nga Coronavirusi në Itali dhe janë të paktën 20...

“Dyfishim të personelit mjekësor..."

Alarmohet Task-Forca: Përforcim masash për parandalimin e koronavirusit

Pas evidentimit të situatës shëndetësore me prezencë komunitare të koronavirusit në Itali, Ministrja e Shëndetësisë...

Viktima u arrestua për një portofol

U vetëflijua në burgun ‘313’, zbardhet dinamika e ngjarjes

Zbardhet dinamika e ngjarjes së arrestimit të Bilbil Hasanit, i cili u vetëflijua më orët...

"Ta dëgjojë e gjithë bota"

Me dorën mbi Kushtetutë, Meta ka dy fjalë për shqiptarët

Presidenti Ilir Meta iu bën një tjetër thirrje të gjithë qytetarëve shqiptarë, që t’i bashkohen...

"Do bëj çmos ta luftoj…!"

Besa Shahini ‘harron’ arsimin dhe reagon për gratë e dhunuara

Ministrja e Arsimit, Besa Shahini, jep një mesazh të fortë për të gjitha ato vajza...