MENU
klinika
“Situatë emergjence”

Çela e pranon: Drejtësia ka mungesa në burime njerëzore!

Zbardhet drafti i PD

Kush dhe si mund të financojë partitë politike në zgjedhje?

Është zbardhur propozimi i Partisë Demokratike për financimin e partive në zgjedhje. Në draftin e...

Falenderon shqiptarët që iu përgjigjën thirrjes

Meta: Dje hodhëm hapin e parë në përmbushjen e misionit tonë

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka falënderuar të gjithë qytetarët që iu përgjigjën thirrjes së...

"Jemi dakordësuar"

“Isa Mustafa, lider tinëzar”, Rama: E ka ditur për shengenin ballkanik

Kryeministri Edi Rama, ka thënë në emisionin në T7 se kryetari i LDK-së Isa Mustafa...

"Mund ta mundim këtë virus"

OBSH: Përhapja e COVID-19 e përqendruar në pesë shtete

Edhe pse koronavirusi është përhapur në 62 vende, pjesa më e madhe e rasteve janë...

Parashikimi

Mësoni si do të jetë moti sot!

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, ditën e sotme, e martë, dt.03 Mars...

"Shpulla e parë amerikane ndaj Ilir Metës"

Manifestimi i Presidentit Meta, vjen reagimi i parë nga qeveria

Zv. kryeministri është i pari nga qeveria që ka vendosur të reagojë lidhur me manifestimin...

"Për të shmangur çdo konfuzion, dëshirojmë të…"

Flamuri amerikan në manifestim, reagon ambasadorja e SHBA-ve

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë Yuri Kim distancohet nga manifestimi i...

Asnjë incident i shënuar

Mbyllet manifestimi i Presidentit Meta, shumë mesazhe të përciella

Është mbyllur pas 2 orësh manifestimi i Presidetit Ilir Meta pa asnjë incident të shënuar...

"Nëse nuk ka reflektim, pas 15 marsit do firmos..."

Meta paralajmëron ashpër Parlamentin

Presidenti Ilir Meta ka paralajmëruar se nëse mazhoranca nuk merr parasysh dekretin e firmosur sot...

“Shushunjat po i pinë gjakun popullit me PPP"

Meta para popullit: Oligarkët po bëjnë krime të rënda kushtetuese

Presidenti Ilir Meta sqaroi arsyet pse vendosi të thërrasë popullit në manifestim në Bulevardin “Dëshmorët...