MENU
klinika
Nëndrejtor i përgjithshëm i SHÇBA-së

Kalon ‘sitën’ e Vettingu-t, konfirmohet në detyrë Adriatik Ago

Bisedimet për anëtarësim

“Gjermania po lufton për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut”

Ministri i Jashtëm gjerman Heiko Maas ka deklaruar se Gjermania po luftën që bisedimet për...

Mblidhet KLP

Kush do të jetë Prokuror i Përgjithshëm? Sot intervistat

Këshilli i Lartë i Prokurorisë do të intervistojë sot kandidatët për Prokuror të Përgjithshëm. Në...

Parashikimi

Mësoni si do të jetë moti sot!

Sipas MeteoAlb: Orët e para të ditës paraqiten me vranësira dhe shira mesatar në pjesën...

Takimi me drejtuesit e OJQ

Cakaj: Serbia ka dështuar në adresimin e krimeve të luftës

Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj në një reagim në facebook lidhur...

Ja kush intervistohet e para

Shtohen “ethet” për kryeprokurorin e ri, tre kandidatët nesër para KLP

Tre kandidatët në garë për Prokuror të Përgjithshëm, Arta Marku, Fatjona Memçaj dhe Olsian Çela...

5 punonjës të Policisë të plagosur

IKMT njofton përfundimin e aksionit, shemben 33 ndërtesat tek “Astiri”

Aksioni i nisur që prej orëve të para të këtij mëngjesi për shembjen e 33...

Zbulohet çfarë diskutuan me Lulzim Bashën

Përfundon takimi, 90 minuta ambasadorët në selinë blu

Ka përfunduar takimi i kryedemokratit Lulzim Basha me diplomatët e SHBA, Gjermanisë dhe Bashkimit Europian....

"1 në 3 gjyqtarë me pasuri mbi 250 mijë euro"

Ambasada e SHBA flet me shifra dhe paralajmëron sistemin gjyqësor

Ambasada Amerikane në Tiranë ka dhënë një tjetër mesazh për luftën kundër krimit dhe korrupsionit...

Vendimet e 2006-2010

Kur Basha-ministër firmosi që banorët e Astirit të përjashtohen nga legalizimi

Odiseja e një përplasje të gjatë e kthyer në epope politike tashmë, ajo e Unazës...

Debati edhe me Albin Kurtin

Rama hap letrat me Kosovën: Mustafa dhe Haradinaj penguan bashkimin doganor

Kryeministri Edi Rama: Dëgjoni këtu, Shengeni ballkanik ka qenë dhe dua ta them sepse është historia,...

Çfarë do të diskutohet?

Ambasadorët ‘mësyjnë’ Lulzim Bashën

Ambasadori i BE-së në Tiranë, Luigi Soreca ka shkuar në selinë e Partisë Demokratike, për...