MENU
klinika
Akuzat

Vrasje dhe shpërdorim detyrë/ 9 të arrestuarit për tërmetin sot para gjykatës

Parashikimi

Mësoni si do të jetë moti sot!

Në vendin tonë do të rikthehen rreshjet e shiu me intesitet kryesor në veripërendim dhe...

Nga VOA

Çfarë mendojnë ekspertët ndërkombëtarë për paketën anti-shpifje?

Kundërshtimet e fuqishme të gazetarëve shqiptarë dhe organizatave të shumta ndërkombëtare që mbrojnë lirinë e...

Kontaktet me të akuzuarin për trafik droge

Nuk e kaloi Vettingun, shkarkohet prokurori Përparim Kulluri

Një raport i Drejtorisë së Sigurimit të Informacionit të Klasifikuar, DSIK, dhe mendimi i vëzhguesit...

"Ushqehet nga..."

Sekretari i PPE: BE të bëjë presion që të luftohet krimi i organizuar

Christian Kremerë, zv.sekretar i Pergjithshëm i Unionit të Partive Popullore Europiane ka folur sot për...

Njoftimi i policisë

Vrasja e Indrit Çelaj në Tiranë/ I dyshuari dorëzohet në polici

Pas disa muajsh në arrati është dorëzuar sot njeri preja autorëve të dyshuar për vrasjen...

'Solidaritet i jashtëzakonshëm pas tërmetit'

Veliaj i jep Kullën e Sahatit kryebashkiakut të Janinës

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj priti në një takim kryebashkiakun e Janinës, Moses...

Postimi i Ballës

“Mirënjohje Emirateve të Bashkuara Arabe për ndihmën e dhënë”

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka falënderuar Emiratet e Bashkuara Arabe...

"Do bëj gjithçka..."

9-vjetori i lëvizjes pa viza/ Basha: Plotësuam një ëndërr

Lideri i opozitës Lulzim Basha ka kujtuar sot 9-vjetorin e lëvizjes së lirë, ditën e...

Urdhëri i parë i Çelës për prokurorët

“Kaloni dosjet e zyrtarëve dhe krimit tek SPAK-u, ruani sekretet”

Prokurori i Përgjithshëm, 4 ditë pasi është emëruar në këtë pozicion, Olsian Çela ka firmosur...

Reforma zgjedhore

Pas 2020 shkrihet Kolegji Zgjedhor

Mazhoranca nuk arriti të miratonte reformën zgjedhore brenda afatit të kërkuar nga Bundestagu gjerman. Pavarësisht...

3 kërkohen në Tiranë

Hetimet për banesat e shembura/ 4 janë arratisur në Itali

Janë arratisur drejt Italisë 4 nga 9 personat e shpallur në kërkim të cilët akuzohen...