MENU
klinika
Tërmetet shkatërruese

BE ofron ndihmë/Hahn i shqetësuar: U lënduan mbi 100 njerëz

Pas prefektëve, merret me ministrat e kryebashkiakët

Urdhri i Ramës: Të gjithë, kontribut për të prekurit!

Menjëherë pasi iu ndau detyrat Prefektëve dhe Forcave të Armatosura, të cilat i nisi të...

Menaxhimi i situatës në qytete

Rama hap stadiumin e Durrësit, Lleshaj shtëpitë e pushimit në MB

Kritika të forta i adresoi prefektit të qarkut të Durrësit, Roland Nasto, kryeministri Edi Rama,...

Xhaçka premton mbrojtjen

Rama mesazh nënprefektëve: Të gjithë spostohuni në Durrës!

Pas mbledhjes urgjente të qeverisë në mesnatë, kryeministri Edi Rama ka mbledhur ditën e sotme...

Mbledhja e menjëhershme

Tërmetet ‘shkundin’ vendin, Rama mbledh krerët e bashkive dhe deputetët

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur, tani në orën 10:10 krerët e bashkive dhe deputetët. Mbledhja...

Çfarë shkruhet në mesazhin e tyre?

Tërmetet/ Greqia i del në krah Shqipërisë

Ministria e Jashtme greke ka shprehur me një mesazh të saj në twitter mbështetjen dhe...

297 goditje tërmeti prej pasdites së djeshme

Sizmiologu Ormeni: Lëkundjet do vijojnë!

Sizmiologu Rrapo Ormeni ka folur lidhur me situatën e rëndë nga tërmetet e njëpasnjëshme në...

Të dhënat e fundit

Tërmetet/ MSH: 105 të lënduar, 10 qytetarë ndodhen ende në spital

Ministria e Shëndetësisë ka dhënë informacion të ri lidhur me qytetarët e lënduar nga tërmeti...

Në orët e para të mëngjesit

Vijon “ankthi”, tjetër tërmet “dridh” vendin

Shqipëria po kalon orë paniku, teksa vijojnë lëkundjet e tërmetit. Pas tërmetit tronditës 5.8 ballë...

Parashikimi

Mësoni si do të jetë moti sot!

Moti për sot do të ektë një alternim mes kthjellimesh dhe vranësirash, ku dhe temperaturat...

Panik nga tërmetet

Edi Rama mbledh qeverinë, merr situatën në dorë

Pak para mesnatës kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Tiranë dhe ka mbledhur qeverinë në...

Nuk ka qetësi

Shkundet sërish Shqipëria, lëkundje me magnitudë 4.9

Sërish lëkundje e fortë tërmeti në vend. Sipas të dhënave nga Qendra Sizmologjike Mesdhetare Europiane,...