MENU
klinika
Paralajmërimi

Sizmiologu grek: Kujdes tërmetet e tjera, mund të jenë shkatërrues!

Çfarë thotë Rama

“Të japim të gjithë diçka nga rroga”, kërkesa bombastike e Stërkajt

Deputeti i Partisë Socialiste, Paulin Stërkaj, ka bërë një kërkesë publike në mbledhjen e grupit...

Tërmetet shkatërruese

BE ofron ndihmë/Hahn i shqetësuar: U lënduan mbi 100 njerëz

Eurodeputeti Johannes Hahn ka reaguar lidhur me situatën e rëndë të krijuar në Shqipëri, pas...

Pas prefektëve, merret me ministrat e kryebashkiakët

Urdhri i Ramës: Të gjithë, kontribut për të prekurit!

Menjëherë pasi iu ndau detyrat Prefektëve dhe Forcave të Armatosura, të cilat i nisi të...

Menaxhimi i situatës në qytete

Rama hap stadiumin e Durrësit, Lleshaj shtëpitë e pushimit në MB

Kritika të forta i adresoi prefektit të qarkut të Durrësit, Roland Nasto, kryeministri Edi Rama,...

Xhaçka premton mbrojtjen

Rama mesazh nënprefektëve: Të gjithë spostohuni në Durrës!

Pas mbledhjes urgjente të qeverisë në mesnatë, kryeministri Edi Rama ka mbledhur ditën e sotme...

Mbledhja e menjëhershme

Tërmetet ‘shkundin’ vendin, Rama mbledh krerët e bashkive dhe deputetët

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur, tani në orën 10:10 krerët e bashkive dhe deputetët. Mbledhja...

Çfarë shkruhet në mesazhin e tyre?

Tërmetet/ Greqia i del në krah Shqipërisë

Ministria e Jashtme greke ka shprehur me një mesazh të saj në twitter mbështetjen dhe...

297 goditje tërmeti prej pasdites së djeshme

Sizmiologu Ormeni: Lëkundjet do vijojnë!

Sizmiologu Rrapo Ormeni ka folur lidhur me situatën e rëndë nga tërmetet e njëpasnjëshme në...

Të dhënat e fundit

Tërmetet/ MSH: 105 të lënduar, 10 qytetarë ndodhen ende në spital

Ministria e Shëndetësisë ka dhënë informacion të ri lidhur me qytetarët e lënduar nga tërmeti...

Në orët e para të mëngjesit

Vijon “ankthi”, tjetër tërmet “dridh” vendin

Shqipëria po kalon orë paniku, teksa vijojnë lëkundjet e tërmetit. Pas tërmetit tronditës 5.8 ballë...

Parashikimi

Mësoni si do të jetë moti sot!

Moti për sot do të ektë një alternim mes kthjellimesh dhe vranësirash, ku dhe temperaturat...