MENU
klinika
Deklarata

Homazhet në nder të nëntetares Hasanaj, Xhaçka përlot me fjalët e ndjera

Ditë Zie Kombëtare

NATO ul flamurin shqiptar në gjysmështizë

Sot në Shqipëri është shpallur ditë zie kombëtare në nder të Dëshmores së Atdheut Zarife...

Deklarata

Protesta e opozitës, Ambasada Amerikane thirrje të fortë protestuesve

Ambasada Amerikane ka reaguar në lidhje me protestën që do të mbahet të shtunën në...

Data dhe ora

“Babalja”/ Kur do zhvillohet gjyqi për Salianjin dhe tre të akuzuarit e tjerë?

Seanca gjyqësore për ish-deputetin Ervin Salianji në lidhje me çështjen “Babale” do të zhvillohet ditën...

Deklarata

Dënimi i Klement Balilit një sukses? Flet përfaqësuesja e OPDAT

Në kuadër të Ditës Ndërkombëtare të Drejtësisë, në Prokurorinë e Tiranës po zhvillohet aktiviteti “Open...

Në krah me djalin e Sokol Olldashit

Basha takim me 300 studentë europianë: Jemi 2 javë larg zgjedhjeve…

Kryedemokrati Basha ka marrë sot pjesë në një takim me 300 studentë europianë të EDS...

Ceremonia

Nisin homazhet për efektiven Hasanaj, i ati përkulet para trupit të saj

Në Pallatin e Kongreseve kanë nisur sot homazhet në nder të nëntetares Zarife Hasanaj. Hasanaj...

Deklarata

Nesër protesta opozitës/ Braçe i “përvishet” Bashës: A e dini fundin?

Këtë të shtunë opozita ka paralajmëruar zhvillimin e protestës së radhës kombëtare. Eksponentë të ndryshëm...

Flamujt ulen në gjysmështizë

Sot Shqipëria në zi kombëtare, homazhe në nder të nëntetares Hasanaj

Në Shqipëri sot është shpallur ditë zie kombëtare në nder të nëntetares Zarife Muharrem Hasanaj....

Parashikimi

Mos “iu ndani” çadrës, zbuloni si pritet të jetë moti sot

Edhe dita e sotme, pritet të jetë me reshje shiu të dobëta në të gjithë...

'Dosjet e nxehta'

“Dosja 339”, “Unaza e Re”, “Adriatik Llalla”, “Rinasi” Arta Marku përgjigjet për të gjitha

Prokurorja e Përgjithshme e përkohshme, e cila garon për një mandat tashmë 7-vjeçar në krye...

Dita e Evropës

Meta, Rama dhe Soreca, ngrenë dolli së bashku: Integrimi, detyrë e politikës

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ishte i pranishëm sonte në pritjen e dhënë nga Ambasadori...