MENU
klinika
VIDEO

Basha tjetër thirrje për shqiptarët: Asnjë hap pas!

"Kur të jeni para bustit të tim eti..."

“Më ndaluat të vij në Tropojë”, Hajdari ‘gozhdon’ Metën

Deputetja e opozitës që ndodhet në Parlament, Rudina Hajdari ka dalë mëngjesin e sotëm me...

"Më vonë do shkruaj me terezi..."

Meta niset drejt Tropojës, flet për “arrestimin” e tij

Presidenti Ilir Meta ka shpërndarë në faqen e tij në Facebook, një shkrim të “Koha...

"E keqja e shqiptarëve janë vetë shqiptarët"

Ç’do shkruante Konica për Shqipërinë që pret “ndeshjen e kthimit”?

*Përgatiti: Kastriot Kotoni E kemi të “marrme”, ishte si të thuash ajo fjala nën zë...

Samiti dy-ditor në Poznan

BE shtyu negociatat/ Sot Berlini i siguron një vend Ballkanit Perëndimor

Zyrtarët e Bashkimit Evropian bënë përpjekje të sigurojnë vendet e Ballkanit Perëndimor, që synojnë t’i...

Dyshimet

Çfarë fshehu prokurori i Tiranës? KPK konstatoi se…

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ngriti dyshime në lidhje me pasurinë dhe etikën e prokurorit...

Reagimi

“Më 10 gusht kryetarët e rinj do jenë në zyra”, Mziu i ‘përvishet’ Ballës

Pas deklaratës së kreut të grupit parlamentar të PS, Taulant Balla se më 10 gusht...

Parashikimi i motit

Epoka “Sahariane” në Shqipëri, temperaturat arrijnë ekstreme

Gadishulli i Ballkanit do të mbetet në aktivitetin e masave ajrore të nxehta me origjinë...

Kërkesa për vendet pjesëmarrëse

Samiti në Poznan/ Cakaj ka një mesazh për hapjen e negociatave

Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj thekson se Samiti i...

Flet ish-ministri

Reforma në drejtësi/ Xhafaj: SHBA mbështetje të jashtëzakonshme!

Ish-ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj, ka uruar Shtetet e Bashkuara të Amerikës për përvjetorin e...

Mesazhi i fortë

“Duam njerëz në burg”! Shefja e ONM: Sistemi në Shqipëri po tronditet

Shefja e misionit të ONM në Tiranë, Genoveva Ruz Calavera, ka dhënë një mesazh të...

Akuzat kundër qeverisë

Basha: Rama plan për të na përçarë, qendrimi ynë nuk ndryshon!

Kryedemokrati Lulzim Basha duket i vendosur në aksionin e tij opozitar. Pasi ka lajmëruar nisjen...