MENU
klinika
Akuzat kundër qeverisë

Basha: Rama plan për të na përçarë, qendrimi ynë nuk ndryshon!

Reagimi

Drejtësia e SHBA/ Braçe-Metës: E neveritshme, poshtëruese!

Zëvendëskryeministri Erjon Braçe ka uruar aleatin strategjik të Shqipërisë, SHBA, për përvjetorin e pavarësisë. Në...

Viktima është vrarë aksidentalisht

Përplasen grupet rivale në Kavajë, vritet një person

Zbardhet ngjarja e rëndë e shënuar sot në Kavajë. Ditën e sotme një person është...

Detaje nga takimi

Përfundon mbledhja e Kryesisë së PD, zbardhen porositë e Bashës

Ka përfunduar mbledhja e kryesisë dhe grupit parlamentar të PD-së. Menjëherë pas përfundimit të mbledhjes...

Detaje

Ç’do ndodhë me aksionin opozitar? Basha mbledh aleatët në PD

Në selinë blu gjatë ditës së sotme kryedemokrati Basha ka mbledhur aleatët e Partisë Demokratike....

"Tërhiq mbrapsht ato që the"

Deputeti shpërthen kundër Presidentit, Ruçi merr në mbrojtje Metën

Deputeti i opozitës së re, Halit Valteri ka shpërthyer sot në një gjuhë të ashpër...

"Është jetike që..."

“Opozita të qëndrojë…”/ Berisha flet nga selia e PD, thirrje shqiptarëve

Ka përfunduar mbledhja e kryesisë së PD-së dhe menjëherë pas përfundimit jashtë selisë së PD...

"S'kanë rëndësi vitet..."

Feston sot 55-vjetorin e lindjes, Rama mesazh me thënien e Lincoln

Që në orët e para të mëngjesit të sotëm kanë vërshuar një sërë urimet në...

"Ta harrojnë"

“Avni Rustemi po rrotullohet në varr”, Balla i prerë: Meta vetëm…

Gjatë fjalës së tij në seancën e sotme plenare, kreu i grupit parlamentar të Partisë...

Detaje

Shqipëria afrohet me Australinë, ambasadë në Kanberra

Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj njofton se qeveria e...

Letra

Meta letër presidentit Trump, ja çfarë shkruan

Presidenti Ilir Meta i është drejtuar presidentit të SHBA-ve, Donald Trump me një letër urimi...

Ç'po ndodh?

Kriza politike, Basha zhvillon sot dy mbledhje urgjente

Gjatë ditës së sotme, kryedemokrati Basha ka thirrur një mbledhje urgjente të Këshillit Kombëtar të...