MENU
klinika
Origjina e koronavirusit – Faktet dhe konspiracionet

The Guardian/ Versioni zyrtar i Kinës nuk mbështetet në prova

Apo një gabim i kushtueshëm?

A ishte karantina një masë e nevojshme për të luftuar virusin?

Qysh nga fillimi i pandemisë COVID-19, dhe veçanërisht pasi disa vende arritën ta vinin atë...

"Hyjnë në fuqi nga nesër"

Balluku sqaron rregullat e reja të luftës kundër koronavirusit

Ministrja Belinda Balluku shpjegon sistemin e ri që do të përdoret për riatdhesimet nga data...

Pipero për DW

“Shtimi i viktimave tregon se jemi ende nën efektin e pandemisë”

Mjeku infeksionit, Prof. Pëllumb Pipero tha për DW se për pandeminë COVID-19 nuk mund të...

Vazhdojnë dyshimet

Laboratori i Wuhanit zhduk fotot e shkencëtarëve që punojnë pa masa mbrojtëse

Disa foto, ku shiheshin masa të ulëta sigurie në laboratorin e Wuhanit, janë fshirë nga...

"Na ishte njëherë një virus"

Kina provokon SHBA me një video të animuar

Kina ka publikuar një video të shkurtër të animuar “Na ishte njëherë virusi”, ku ironizon...

Nis tregtia ilegale

Gjaku i pacientëve të shëruar, shitet si vaksinë

Doza gjaku “të imunizuar” të pretenduara se vijnë nga pacientë të shëruar nga koronavirusi, po...

Parashikimi

Mësoni si do të jetë moti sot!

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, ditën e sotme, e diel, dt. 03...

"Joproduktive!"

Shtëpia e Bardhë ndalon Dr.Faucin të dëshmojë në Kongres

Shtëpia e Bardhë ndaloi këshilltarin kryesor të shëndetësisë dr. Anthony Fauci të dëshmojë javën e...

Analiza

Koronavirusi do të rrisë pabarazinë!

Drejtori i Kolegjit Eton, shkollës më elitare private në Mbretërinë e Bashkuar, ka thënë se...

Kriminelët e pandemisë

Si po shiten për mijëra euro kura të rreme të Koronavirusit!?

Doza gjaku “të imunizuar” të pretenduara se vijnë nga pacientë të shëruar nga koronavirusi, po...

Pyetja s’është nëse bëhemi imunë, por …

A mund të merret Koronavirusi dy herë?

A mund të merret përsëri koronavirusi? Pse disa njerëz janë më të sëmurë se të...