MENU
klinika
COVID-19

OBSH: Nuk ka shkop magjik, zgjidhjen e kemi vetë në dorë

Për shkak të Covid-19

Europa mes të nxehtit rekord, izolimit dhe mbajtjes së detyrueshme të maskave

Një i nxehtë anormal është regjistruar në Europë me temperatura rekord. Në lindje, jug dhe...

Përzgjedhja e kandidatëve për deputetë

“Procesi, rrugëtimi i PD drejt pushtetit”/ Nishani: Jemi në një kolaps total!

Ish-presidenti i Republikës, Bujar Nishani, ndërsa foli për procesin e përzgjedhjes së kandidatëve për deputetë...

Nga Spartak Ngjela 

Pse ndihet i çthurur mendërisht Ilir Meta, tani që nuk u shkarkua?

Nga Spartak Ngjela  I. Shqiptarët po presin nga politika amerikane likuidimin e klasës politike të...

Nga Artur Ajazi

Dy fjalë për injorantët që e shohin Ramën si “perandor”

Ditët e fundit, mediet e ish-opozitës së shpartalluar, dhe disa syresh të parapaguar mirë nga...

“Ne vetëm presim”

Gazeta greke shkrim për Pëllumb Marnikollaj në 4-vjetorin e vrasjes

Gazeta prestigjioze greke “VICE” i kushton shkrim lezhjanit Pëllumb Marnikollaj, në 4-vjetorin e vrasjes së...

Basha: Në shtator nisim fushatën drejt fitores

Kryesia dhe Këshilli Kombëtar i PD miraton Komisionin e Vlerësimit

Pas Kryesisë, ishte dhe Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike që miratoi përbërjen e Komisionit të...

"Sulm politik ndaj tij, do ta apelojmë"

Sekuestrimi i pasurisë së Ylli Ndroqit, reagojnë avokatët

SPAK ka sekuestruar sot 26 pasuri të paluajtshme të Ylli Ndroqit, pronar i një televizioni...

Nga Mentor Kikia

Kur degjenerimi dhe babëzia nuk njohin asnjë kufi!

Nga Mentor Kikia Me shpresën se do të gjeja një makinë me çmim të përballueshëm,...

Gjeneral Piro Ahmetaj,

“Samiti i Ballkanit/ Rama, i dështuar dhe i papërgjegjshëm”

Gjeneral Piro Ahmetaj, Këshilltar për Sigurinë Kombëtare në PD 29 Korrik 2020, nga Samiti i...

Ekspertët: Primi duhet të jetë më i lartë se ai i mjeteve të reja

Automjetet e vjetra, shkaktarët kryesor të dëmeve në sigurime

Erjona Kodra Sipas të dhënave të INSTAT, në vitin 2019 nga aksidentet rrugore në Shqipëri...

Lista e pasurive

SPAK vendos sekuestrimin e pronave të biznesmenit Ylli Ndroqi

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, SPAK ka urdhëruar sekuestrimin e pasurive...