MENU
klinika
Izrael

Ilaçi “mrekullibërës” shëron 29 pacientë nga 30 brenda pesë ditëve

"Pse Rama duhet të kandidojë në Shkodër"

Mustafa Nano: Yuri Kim nuk mund të gjykojë për Tom Doshin sikur të ishte Kushtetua

Mustafa Nano, ndërsa ka komentuar deklaratat e kryeministrit Edi Rama për kandidimin e tij në...

Edhe ai izraelit...

Ky është doktori i famshëm që shpiku ilaçin kundër koronavirusit

Kur Nadir Arber u kthye në Izrael pasi përfundoi studimet për doktoraturë  në Universitetin Columbia...

"Shpresoj të kthehem në krah të kolegëve në..."

“Po kurohet në Itali”, Pipero: Kam zgjedhur ajrin e pastër të Razmës

Mjeku Pëllumb Pipero ka reaguar pas lajmeve se ai kishte shkuar për t’u kuruar në...

Takimi në situatë pandemie

Shkeli rregullat anti-Covid, gjobitet ministri Blendi Klosi

Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi është gjobitur me 5 mln lekë gjobë pasi...

"Koha që secili të bëjë llogaritë e veta"

Arrestimet në Krujë, paralajmëron Inspektori i Lartë i Drejtësisë

Inspektori i Lartë i Drejtësisë Artur Metani ka reaguar pas operacionit të SPAK dhe arrestimeve...

Balla: KQZ-së i takon të vendosë

Si do të jetë fleta e votimit për zgjedhjet e 25 prillit?

Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla deklaroi se i takon KQZ-së që të...

Arrestimi i mjekut Edvin Prifti

Ironizon Tritan Kalo: Korrupsioni shihet qartazi, por çuditërisht…

Mjeku i njohur Tritan Kalo, ka ironizuar arrestimin nga SPAK të kolegut të tij Edvin...

Mjeku kardiolog: Është nisur në Itali për kurim

Rëndohet gjendja e mjekut Pëllumb Pipero

Mjeku i njohur kardiolog Petrit Vargu ka bërë një postim në rrjetet sociale, ku tregon...

Me mbi 17 mijë viktima nga Covid

Ky shtet i Evropës i jep fund gjendjes së jashtëzakonshme

Qeveria çeke humbi votimin në Parlament për të zgjatur gjendjen e jashtëzakonshme, për shkak të...

Ku renditet Tirana?

Këto janë 10 qytetet më të sigurta në botë për vitin 2021

Cilat janë qytetet më të sigurta në botë për vitin 2021? Këtë na e zbulon...

Pas përgjimeve

SPAK i sekuestron shuma të mëdha parash mjekut të njohur kardiolog

Një shumë tejet e madhe parash janë gjetur në shtëpinë e kardiologut të njohur Edvin...