MENU
klinika
Rregullat për biznesin (Ndalohen makinat)

Pensionistët dhe prindërit me fëmijë sot dhe nesër liridalje

Rikthimi në auditore

Pipero tregon nëse studentët do të duhet të mbajnë maska

Mjeku i njohur Pëllumb Pipero thotë se pedagogët dhe studentët duhet të mbajnë maska kur...

"Eksperiencat, sfidat dhe projektet për t’u ringritur"

Gjonaj dhe Zadić mbledhin homologët e BE-së dhe rajonit

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj së bashku me ministren e Drejtësisë së Austrisë Alma Zadić,...

Rama: Plani do ndryshojë nëse...

Ja qytetet dhe bizneset që do hapen nga e hëna

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në facebook planin e masave për javët në vijim, por...

Inspekton Byppas-in e Vlorës

Rama: Së shpejti gara ndërkombëtare për ndërtimin e Aeroportit

Kryeministri shqiptar Edi Rama, i shoqëruar nga ministrja e Infrakstrukturës Belinda Balluku e kryetari i...

"Testim COVID të mjekëve në mënyrë periodike...."

1 Maj/ Sindikata e Punonjësve Shëndetësor: Ulni orarin e punës

1 Maji që shënon dhe ditën ndërkombëtare të Punonjësve, ka sjellë reagimin e Sindikatës së...

Vaksina jo para vitit…

COVID-19, studimi amerikan: Pandemia do të vazhdojë deri në 24 muaj

Pandemia e koronavirusit do të vazhdojë për 18-24 muaj të tjerë ,domethënë derisa 60-70% e...

“Në krye të qeverisë është një gangster”

Nishani hedh akuza të forta: Administrimi i situatës së koronavirusit një dështim total

Ish presidenti i Republikës Bujar Nishani me anë të një statusi në “Facebook” ka hedhur...

Origjina e koronavirusit

OBSH: Shpresojmë të jemi pjesë e hetimeve në Kinë

Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) shpreson që Kina do t’i ftojë zyrtarët e saj të...

Përditësimi i MSH

Situata ‘COVID-19’ në vend/ Cilat janë dy vatrat e nxehta?

Ministria e Shëndetësisë raporton se janë shënuar 9 raste të reja me koronavirus në Shqipëri,...

Sulme në Gjermani dhe Shqipëri

Si po e shfrytëzojnë terroristët në Evropë pandeminë?

Arrestimi i një anëtarë të ISIS-it në vendin tonë, të enjten, ka risjellë sërish në...