MENU
klinika
"I ftoj të gjithë të lexojnë me vëmendje"

Meta bën apel për reflektim dhe jo kokëfortësi

Inauguron ambientet e reja të Kirurgjisë

Rama i shokuar në QSUT: Kishte gërshërë që s’prisnin…

Kryeministri Edi Rama inauguroi sot ambientet e reja të Kirurgjisë, në QSUT, duke e cilësuar...

"Dekretin e rrëzojmë në Kuvend"

Meta ktheu ‘Anti- Shpifjen’/ Balla: E mori urdhërin nga Basha

Taulant Balla ka reaguar pas kthimit të Paketës Anti-Shpifje të Presidentit Meta në Kuvend se...

"Falsifikim i dokumentave dhe formularëve"

Lobimi 675 mijë dollarë, sot seanca e parë e gjyqit për Bashën

Ditën e sotme 13 Janar në orën 14:00, zhvillohet seanca e parë paraprake për kryetarin...

“Armiku më i madh i policisë është…”

“Puna fillon sot!”, Rama zbulon tre objektivat

Kryeministri Edi Rama zbuloi tre objektivat kryesore, që do të ketë në vijim për Policinë...

“Një Shqipëri më e sigurt, do të thotë një Evropë më e sigurt”

19 mln euro për luftën ndaj krimit, BE mbështet policinë shqiptare

Ambasadori i Bashkimit Evropian në Tiranë, Luigi Soreca, ishte i pranishëm në ceremoninë e 107-vjetorit...

I pastër në tre shtyllat e vlerësimit

Kalon me sukses Vettingun një tjetër drejtor në Policinë e Shtetit

Një tjetër drejtor në Policinë e Shtetit ka kaluar me sukses Vettingun. Bëhet fjalë për...

"Ishte një përpjekje e qeverisë për të kontrolluar median"

Kthimi i paketës “Anti-Shpifje”, Reporterët pa Kufij pro vendimit të Metës

Reporterët pa Kufij kanë vlerësuar vendimin e Presidentit të Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, për...

‘Shpresat këtë fillim viti vijnë nga Franca’

DW: Shtohen shanset e Shqipërisë për fillimin e negociatave

Shpresat për ҫbllokimin e hapjes së negociatave të anëtarësimit vijnë këtë fillim viti nga Franca,...

Mbyten varkat

Tragjedi e dyfishtë në brigjet e Mesdheut brenda 24 orëve

11 emigrantë, mes të cilëve 8 fëmijë u mbytën në Cesme në brigjet perëndimore të...

Parashikimi i motit

Mos harroni çadrat, ja ku do të bie borë!

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit e Mjedisit, ditën e sotme, e hënë, dt.13 Janar...

Vendimi i gjykatës

Abuzimet me pronat në Durrës/ Lirohen 10 nga 18 zyrtarët e policët e arrestuar

Gjykata e Durrësit ka dhënë masën e sigurisë për 20 zyrtarët e policët e arrestuar...