MENU
klinika
Nga Ela Daci

Rruga e Shqipërisë drejt Bashkimit Evropian

Video/ Drejt 'shpatit Manitou'

Një veteran lufte pa gjymtyrët e poshtme ngjit 2768 shkallë

Një veteran lufte nga Iraku, pa gjymtyrët e poshtme të trupit, ngjit 2768 shkallë, deri...

Shpërdorim detyre

Zhduken 100 pasaporta shqiptare, Prokuroria heton diplomatët

Prokuroria e Tiranës nisi hetimet për zhdukjen e 100 pasaportave shqiptare në Greqi, një ngjarje...

Motivet e vizitës

Vrasja e vëllezërve/ Lleshaj shkarkon drejtorin e Policisë

Pas atentatit të sotëm në Shkodër ku mbetën të vrarë dy vëllezër, ministri Sandër Lleshaj...

Ndryshimi i orës

Nga nesër, një orë më pak gjumë

Ata që nesër e kanë ditë pune do të duhet të zgjohen më herët, pasi...

Takimi në Durrës

Basha-qytetarëve: Mos qeshni o dele se çdo shaka ju kushton 100 mijë euro në orë

Në takimin e tij të mbajtur në qytetin e Durrësit, ku një ditë më parë...

Takimi me qytetarët

Pas Ramës, Basha në Durrës: Nuk ulemi pa ndryshimin e madh

Partia Demokratike organizoi sot në Durrës organizoi sot një takim të hapur në sheshin para bashkisë...

Masa e sigurisë

Gjykata liron 7-të të arrestuarit nga protesta e opozitës

Gjykata e Tiranës ka lënë të lirë 7 personat që u arrestuan pas protestën e...

Detajet e projektit

Nga transporti publik deri tek arti dhe kultura, prezantohen 40 shërbimet nga Karta e Studentit

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dha lajmin e mirë se javën e ardhshme...

Operacioni "STAFETA"

Drogëra të forta nëpër Tiranë, përfundojnë në pranga 6 të dyshuar

Policia e Tiranës ka arrestuar dje dhe sot gjashtë persona, të cilët shpërndanin lëndë narkotike...

Deklarata

Fatmir Guda refuzon mandatin: Favoret dhe shantazhet nuk m’i shtojnë dyzimet

Kandidati për deputet i qarkut të Korçës, Fatmir Guda ka refuzuar mandatin nëpërmjet një deklarate...

Zbardhja e akteve mafioze

Vriten dy vëllezërit/ Lleshaj dhe Veliu me urgjencë në Shkodër

Pas ngjarjes së rëndë sot në Shkodër ku mbetën të vrarë dy vëllezër, ministri i...