MENU
klinika
Nga Mentor Nazarko

Si Enver Hoxha e fshehu rolin e Zogut në 7-Prill dhe ndërroi historinë e rezistencës!

Reagimi

Grabitja në Rinas/ Lleshaj: Sekretari i një partie antiparlamentare sulmon policinë

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar në “Twitter” pas grabitjes së ndodhur sot në...

Deklarata

“Bregu i Lumit”/ Veliaj: Nuk do t’i ndërpresim punimet

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj bëri të qartë se nuk do të lejojë...

Detajet

Grabitja në Rinas/ Gjendet një furgon me armë, shoqërohen 40 persona

Policia ka shoqëruar të paktën 40 persona ditën e sotme pas ngjarjes në aeroportin e...

Detajet

Kompania që transportonte 2 mln eurot u grabit edhe në 2016

Shoqëria e Ruajtjes dhe Sigurisë Fizike që bënte transportimin e rreth 2 milion eurove të...

Deklarata

Grabitja në Rinas/ Reagon PD: Deja vu

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka reaguar pas ngjarjes të sotme në Rinas, ku një...

Deklarata

Takimi me Palmer/ Kryemadhi: Hallet tona do t’i zgjidhim ne

Pas takimit rreth 70 minuta me zv.ndihmës sekretarin amerikan, Mathew Palmer, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi...

Reagimi

Ngarjet tek “Bregu i Lumit”/ Meta: Të hetohet dhuna

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, reagoi sot në lidhje me situatën konfliktuale të dy ditëve...

Çfarë u diskutua?

Takimi Basha-Palmer/ Kreu i PD-së zbardh detajet

Pak pas takimit me zv.ndihmësin amerikan Matthew Palmer, kreu i PD-së Lulzim Basha ndan edhe...

Intervista sqaruese

Historia e pronave të bektashinjve në Greqi

Për të kuptuar më mirë historinë e pronave shqiptare në Greqi, ne kemi zgjedhur të...

Në përditësim

Grabiten 10 milion euro në Rinas, vritet një nga autorët

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Rinas. Sipas informacioneve, në...

Takimi i radhës

Pas Bashës, Palmer mbërrin në zyrën e Kryemadhit

Zv.ndihmës sekretari amerikan, Mathew Palmer ka mbërritur në selinë e LSI. Palmer pritet të takohet...