MENU
klinika
Hetimet e SPAK/ Paralajmëron gazetari Artan Hoxha

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”

Lorenc Vangjeli

Kur Berisha kopjon Nanon, i Treti merr edhe të katërtin

Pas Tiranës, Fieri. Pas Fierit ndoshta Shkodra. Dhe bashkë me Tiranën, Fierin, Shkodrën dhe qytetet...

VOA: Tkurren testimet

Mbeten të larta rastet e reja me Covid-19 në Shqipëri

Në Shqipëri, ndërsa rastet e reja me Covid-19 mbetën në kuota të lartë dhe gjatë...

''Helenës, i detyrohem''

Kadare uron gruan e jetës!

         Dikur, studentja bukuroshe e dashuruar me shkrimtarin e ri. Helena Kadare...

"Të shpëtojmë PD nga pazaret e flliqura të Bashës dhe Ramës"

Sot zhvillon “Foltoren” në Fier, Berisha publikon videon

Sot pritet që ish-kryeministri Sali Berisha të zhvillojë takimin e radhës me demokratët, në atë...

Detajet

Rregullorja e Policisë së Burgjeve, u ndalohet politika dhe çdo kontakt me krimin

Është botuar Rregullorja Disiplinore për Policinë e Burgjeve. Në fletoren zyrtare në një urdhër që...

Zgjedhjet në Gjermani

Kush është shqiptarja që kandidon për t’u bërë pjesë e Bundestagut?

Mësohet se në zgjedhjet parlamentare në Gjermani këtë vit do të garojnë tre kandidatë shqiptarë....

Epidemiologu zbulon arsyen

Pse janë ulur rastet e të infektuarve me Covid-19 në Shqipëri?

Prej katër ditësh në vendin tonë ka një ulje të reduktuar të numrit të infektuarve...

Nga Mentor Nazarko

Masa e targave si akt fuqie i gjithanshëm

Fillimi i jetësimit nga Kosova të një mase reciprociteti- vendosja e targave të përkohshme kosovare...

Frikë nga karantina?

Skënder Brataj: Nuk do të ketë më mbyllje asnjëherë

Vjeshta është përpara dhe ankthi vjen në rritje duke parë shifrat e infektimeve cdo ditë....

Tre “kokat” e BioNTech fitojnë çmimin më prestigjioz të mjekësisë

Miliona njerëz në të gjithë botën kanë marrë vaksinën BioNTech-Pfizer kundër COVID-19. Tani, ekipi që...