MENU
klinika
Shpresa e fundit e opozitës

“Vetëm me Luizin mund ta rrëzojmë Edi Ramën!”

"Çfarë prisni ju, të pushtojmë Kryeministrinë?"

Shehaj e pranon se nuk e rrëzojnë dot Ramën

Analisti Neritan Sejamini dhe deputeti i PD-së, Agron Shehaj, u përplasën në studion e emisionit...

EMRAT

Kush janë dy kokat e krimit që policia u çmontoi 15 kamera në Tiranë

15 kamera nga 155 në total janë çmontuar nga banesat e dy personave me precedentë...

“Kuvendi duhet të ishte ‘tempulli’, por është rrënoja”

Artan Fuga: Ligjet janë si panine të djegura nga furra e bukës e harruar ndezur!

Profesori dhe akademiku Artan Fuga ka bërë një analizë për situatën ku Kuvendi ndodhet aktualisht....

Çmontohen 155 kamera që kishin qëllime kriminale

Policia jep detaje nga operacioni “Fijet”: Në hetim 37 persona

Policia ka dhënë detaje në lidhje me operacionin “Fijet” për çmontimin e kamerave në rrugë,...

Dy bashkitë e tjera ku pritet të aplikohet

Zgjedhjet e 14 majit, votimi elektronik jo vetëm në Vorë!

Një fond prej rreth 2.5 miliardë lekësh të rinj i ka kaluar qeveria KQZ-së përmes...

Artan Hoxha publikon pamjet: Kishte 10 mijë rrënjë ‘gorilla’

Si kontrollohej me kamera parcela e kanabisit që nga Tirana

Gazetari investigativ, Artan Hoxha, ka publikuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, pamjet nga një parcelë me...

"Duhet të hetohet nga prokuroria shqiptare se kush i pagoi paratë"

Skandali “McGonigal”, gazetarja: Rama përmendet 14 herë në akt akuzë

Gazetarja Klodiana Lala ka folur mbrëmjen e sotme në lidhje me skandalin “McGonigal”. Ajo u...

“Rama dhe Tony Blair janë në një marrëdhënie klienteliste”

BIRN: Kompania e bashkëshortes së tij punon për qeverinë e Shqipërisë dhe Serbisë

Kompania ligjore e Cherie Blair ka marrë qindramijëra euro duke përfaqësuar qeveritë në Shqipëri dhe...

Artan Hoxha zbulon detaje

Vizita e Charles McGonigal, kush ishte politikani/biznesmen që e takoi?

Gazetari investigati Artan Hoxha ka zbuluar se kush është politikani dhe biznesmeni që shfaqej në...

“21 janari”

Lleshaj në Kontrast: SPAK të mos hetojë ‘ushtarin’ por atë që dha urdhrin!

Një javë surprizash është parashikuar nga analisti Lorenc Vangjeli në studion e Kontrast, i cili...

Dosja e bujshme

Kryemadhi: McGonigal është kontaktuar fillimisht për të shantazhuar dhe sulmuar Ilir Metën

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi deklaron se ish-agjenti i FBI-së, Charles McGonigal ka...