MENU
klinika
Ish-komandanti i KFOR: NATO do të evitonte çdo sulm...

A ka rrezik që lufta në Ukrainë të përhapet në Ballkan?

Nga Andi Bushati

Dy Klodët nuk kanë mashtruar Ramën, ata kanë vjedhur për llogari të tij

Nga Andi Bushati Rihapja e radhës së skandalit të inceneratorëve, po bind përditë e më...

Nga Skënder Minxhozi

Çifti i çuditshëm shqiptaro-maqedonas! Na duan bashkë që të na lenë jashtë?!

Nga Skënder Minxhozi Edi Ramës nuk i doli inati me Brukselin as në ditën e...

Nga Ilir Yzeiri

Të jesh në opozitë nuk do të thotë se nuk je më hajdut, ‘non grata’ për SHBA-të…

Protesta e 7 korrikut po paraqitet nga idhtarët e Sali Berishës që kanë uzurpuar PD-në,...

“Bota ka hyrë në një politikë të madhe”

Ngjela paralajmëron zhvillime, ja fati i Vladimir Putin

Avokat Spartak Ngjela ka bërë një analizë të luftës që po ndodh mes Ukrainës dhe...

Nga Frrok Çupi

Kush e furnizon Monikën?

Pardje Monika deklaroi se një çift në mëshirë të fatit, njëri 94 dhe tjetri 95...

Skënder Minxhozi

Çifti i çuditshëm shqiptaro-maqedon/ Na duan bashkë që të na lenë jashtë?!

Edi Ramës nuk i doli inati me Brukselin as në ditën e ditëlindjes. Në 4...

Nga Dritan Hila

Pse nuk funksionon kapitalizmi shqiptar

Me ligjin 7501 ju dha toka fshatareve qe gjendeshin ”in loco”. Kjo ishte nje reforme...

Nga Roland Qafoku

Sfida e tre shtatave, 10 pritshmëritë e PD-së për protestën e të enjtes

Në orën 7 pasdite, të datës 7, të muajit të 7-të, Partia Demokratike do kalojë...

Nga Mero Baze

Për ata që duan fakte pse Berisha është ‘non grata’

Nga Mero Baze Për të gjithë ata që kanë një vit që kërkojnë “qoftë dhe...

Lutfi Dervishi

Qeveria me koncesion, zgjidhja e të gjitha zgjidhjeve…

Ka një mënyrë për të shuar protestën e paralajmëruar të opozitës ende pa nisur: Dhënia...

Artur Ajazi

Berisha mbron “modelin” e tij…

Edhe në daljen e tij të fundit këtë fillimjavë, Sali Berisha ka mbrojtur “modelin e...