MENU
klinika
Shpëtim Nazarko

VIDEO/ Kë dëmton pjesëmarrja e ulët në votime?

Mentor Nazarko

Misteret e “shitjes” së Shën Naumit

Qëndrojmë para një të vërtete e cila është sa e dhimbshme aq edhe misterioze për...

Mentor Nazarko

Shën Naumi i falur a Shën Naumi i shkëmbyer?!

Ne jemi një popull që historikisht kemi qenë të lidhur me tokën tonë, me atë...

Mentor Nazarko

Jam ministri i Shqipërisë në NATO: Kurrë s’kam fshehur gjë për Gërdecin (Video)

Ka boll të djathtë që nuk ndihen të përfaqësuar në ata që thonë se nuk...

Mentor Nazarko

Pse gjyqtarët i shpallin luftë vetting-ut pikërisht tani

Misteret e mobilizimit të togave të zeza, pikërisht tani kur partitë politike kanë dalë rrugëve...

Mentor Nazarko

Kthehem shpesh në fshatin tim, ku dikur rrugës gjeja djaj… (Video intervistë)

Behgjet Pacolli është krenar për fshatin e vet të lindjes, Marec, Prishtinë. Nuk dihet nëse...

Mentor Nazarko

Mustafa: Nuk duam unione doganore me Serbinë

Nazarko: z. Mustafa, Kosova po hyn në zgjedhje e përçarë në tri blloqe politike të...

Shpëtim Nazarko

VIDEO/Çfarë po ndodh me PD-në dhe a ka plan real Basha?

Në një video live në Facebook, editorialisti Shpëtim Nazarko analizon gjendjen dhe zhvillimet në partinë...

Mentor Nazarko

Sfida e Bashës ndaj modelit Berisha!

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, mund të quhet në disa kontektse të caktuara njeriu i...

Shpëtim Nazarko

Kur macja kafshon bishtin, e lexuesit turpërojnë analistët!

Po e botoj në formë të drejtpërdrejtë vëzhgimin e një lexuesi të Konica.al, nga i...

Mentor Nazarko

Basha hyri në PD nga KOP-i. A do ketë Basha KOP-in e tij? A do e kapërcejë Berishën?

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, mund të quhet në disa kontektse të caktuara njeriu i...

Mentor Nazarko

Marrëveshja, prelud i ndryshimeve kushtetuese

Duke u ndalur tek Vettingu, Nazarko shprehet se kjo është një arritje e krahut të...