MENU
klinika
Nga Ylli Pata

Pse shpërtheu histeria e “blogerëve” anti-amerikanë të Tiranës

Nga Roland Qafoku

Policja e luksit nga Elbasani dhe policët e të gjithë Shqipërisë

Më shumë se sa indinjimi i masës së njerëzve, më rezulton me oficeren e policisë...

Spartak Ngjela: Kryeministri Rama duhet të ketë kujdes!

“Kërkesë e Moskës për të hyrë e kamufluar në Bashkimin Evropian?”

Avokati, Spartak Ngjela ka ngritur disa pyetje për kryeministrin Edi Rama në lidhje me dhënie...

Nga Lutfi Dervishi

Na nevojitet jo një, por 7 revolucione!

Nga Lutfi Dervishi Shpesh flitet për revolucion, bëhet thirrje për revolucion, caktohet afati për të...

Edi Oga

Mbahuni goca!

Më ngacmoi për këtë shënim rasti i zonjës police dhe ‘dushi’ që ajo i bëri...

Nga Frrok Çupi

Ilir Meta po vesh këmishë me vija të trasha

Kur e pashë në Vlorë, (në Vlorë dhe Tiranë në takime me PL) mu duk...

Nga Baton Haxhiu

Kryetari që ndjehet president

Lumir Abdixhiku duket se e ka një problem serioz me keqkuptimin që ka për postin...

Nga Frrok Çupi

Si Bajram apo si Jezus në Kosovë!?

Nuk mund të bjerë burri në shteg më të ngushtë se sa ra dje e...

Analiza në DW: Vringëllime armësh vetëm në media…

Do t’i hynte Beogradi rrezikut të përballej sërish me NATO-n?

Para takimit Kurti-Vuçiq në Bruksel mediat serbe vazhdojnë t’i hedhin benzinë zjarrit në konfliktin për...

Nga Ardit Rada

Mungesa e energjisë në tregjet ndërkombëtare, si do reagojë Qeveria?

Kriza energjitike tashmë është shtruar këmbëkryq në gjithë Europën, por edhe më gjerë në nivel...

Edi Oga

Problemi nuk është Noizy!

Koncert madhështor i Noizyt në Tiranë. U kënaqën fansat! U kënaqën pushtetarët që shtuan vota!...