MENU
klinika
Preç Zogaj

Stonatura e Ramës me afganët. Pse nuk ka krahasim me hebrenjtë dhe e vërteta që zbuloi Presidentja e Kosovës

Enver Robelli

Shqiptarët sot më të lumtur se kurrë më parë, nuk jemi si Serbia…

Asnje paralele mes Kosoves dhe Afganistanit nuk ekziston. Kosova ka qene viktime e nje regjimi...

Adriatik Doçi

Heshtja e çuditshme e Ilir Metës

Kriza në Afganistan, e cila ka nisur të prodhojë një eksod refugjatësh, në përpjekje për...

Fatos Lubonja: Ata mbështesin elitat e korruptuara

Amerikanët do dështojnë në Shqipëri, si me talibanët në Afganistan

Fatos Lubonja ka bërë një shkrim tek Panorama, për të shpjeguar pse dështoi Amerika në...

Roland Qafoku

Turizmi i një stine vere në Sarandë

Është fantastike të kthehesh pas 9 vjetësh në të njëjtin vend për të pushuar. Saranda...

Nexhmedin Spahiu

Mbyllja e Kosovës me Ballkanin e hapur

Kosova e Shqipëria ndonjëherë i kanë interesat e njëjta, shpesh i kanë të ndryshme e...

Nga Daut Dauti

Bregoviqi dhe shqiptarët

Shqiptarët nuk kanë shumë për t’ia zënë për të madhe Goran Bregoviqit, por boshnjakët, sepse...

Berat Buzhala

Kurti i ka shpallur luftë Ramës e Shqipërisë, por Kosovën e ka ‘përmbysur’ me mallra serbe

Gazetari Berat Buzhala ka ironizuar një postim të Albin Kurtit, i cili ka bërë një...

Bedri Islami: Raportet e rënduara mes Tiranës dhe Prishtinës

Kush po e nxit synimin për të gjetur tradhtarin e ri tek Rama

Është e habitshme se me çfarë vrulli, pasioni dhe gëzimi të egër një grup sejmenësh...

Aranit Muraçi: Zjarri i fundit i Albin Kurtit në Shqipëri

Të gjithë të ‘verbuar’ nga madhështia e Skënderbeut të ri

Një frymë përçarëse në formë debati është ngritur dhe po zhvillohet me shpejtësi kohët e...

Kimete Berisha

Mos i jepni para!

A ka dikush prej jush që e fut dorën në xhep dhe i jep paret...