MENU
klinika
Kursi zyrtar

Këmbimi valutor/ Si nis java për Euron, Paundin dhe Dollarin?

Këmbimi valutor për sot

Euro dhe Dollari nuk ndryshojnë, rritet Poundi

Kursi i këmbimit për ditën e sotme duket se nuk paraqet ndryshime në monedhat ndërkombëtare....

Këmbimi valutor

Paundi pëson luhatje të mëdha, ç’ndodh me Euron dhe Dollarin?

Dita e enjte duket se ka nisur me luhatje të lehta për monedhat kryesore ndërkombëtare....

Kursi zyrtar

Këmbimi valutor/ Shembet Sterlina, Paundi luhatje të mëdha

Dita e mërkurë ka treguar qëndrueshmëri për monedhat kryesore ndërkombëtare si monedha e eurozonës edhe...

Shifrat

Rriten pagat, këto janë profesionet me më shumë lekë

Sistemi i drejtësisë dhe administrata shtetërore “përkëdhel” më së shumti punonjësit, duke i mirëpaguar ata...

Kursi zyrtar

Këmbimi valutor, Paundi pëson ndryshime ‘drastike’, bie Dollari

Dita e martë ka pasur ndryshime të dukshme por edhe disi të papritura në tregun...

Kursi zyrtare

Këmbimi valutor/ Rritet Dollari, euro pëson rënie

Java ka nisur pozitive për monedhën vendase e cila ka rifituar terren nga valutave të...

Kursi i këmbimit

Çfarë ndodhi me euron, paundin britanik dhe dollarin amerikan

Gjatë javës që lamë pas, në tregun valutor vendas monedha europiane euro ka qenë e...

Lista

Ari, 10 vendet me rezervat më të mëdha në botë

Kërkesa e bankës qendrore mbetet e fortë edhe përkundër ngadalësimit të blerjeve mujore Rezervat e...

Kursi javor i këmbimit

Ç’ndodhi me Euron, Poundin dhe Dollarin gjatë kësaj jave?

Gjatë javës që lamë pas, në tregun valutor vendas monedha europiane euro ka qenë e...

Shifrat

Inflacioni bie sërish për muajin shkurt

Bazuar në të dhënat e bëra publike nga Instituti i Statistikave vihet re një rënie...

Kursi i Këmbimit

Vlerat e monedhave të huaja për 8 Mars

Kursi i këmbimit valutor, sipas Bankës së Shqipërisë, e premte 8 mars 2019. Dollari amerikan...