MENU
Këmbimi valutor

Surprizon Paundi britanik, Euro fiksohet në 124.2 lekë

Kursi zyrtar

Këmbimi valutor, Euro e dobët përballë…

Dita e mërkurë ka regjistruar luhatje të lehta në tregun e këmbimit valutor vendas. Monedha...

Kursi zyrtar

Këmbimi valutor, si janë euro dhe dollari sot?

Kursi zyrtar i këmbimit valutor, sipas Bankës së Shqipërisë, e martë 19 shkurt 2019: Për...

Këmbimi valutor

Kursi i këmbimit/ Euro e Dollari ndërrojnë sot vendet

Euro e Dollari kanë ndërruar vendet në tregun e këmbimit valutor. Siç bëhet e ditur...

Kursi i këmbimit

Çfarë ka ndodhur gjatë javës me Euron, Dollarin dhe Poundin?

Gjatë javës që lamë pas, monedha europiane ka njohur një rritje të lehtë progresive kundrejt...

Kursi

Këmbimi Valutor, Euro dhe Dollari pësojnë…

Kursi i këmbimit valutor, sipas Bankës së Shqipërisë, 15 shkurt...

Raporti

Forcimi i lekut/ BSH analizon efektet: Deficiti u thellua, por…

Ndikimet që pati mbiçmimi i lekut në ekonomi janë marrë në analizë nga Banka e...

Raporti

Rënia e euros/ Flet BSH: Ishte e papritur, shumë shpejt…

Raporti i politikës monetare për tremujorin e parë të vitit është prezantuar për mediat nga...

Këmbimi valutor

Ç’vlera kanë kapur euro dhe dollari për Shën Valentin?

Kursi i këmbimit valutor për sot, 14 shkurt 2019, sipas Bankës së...

Kursi

Këmbimi Valutor/ Euro mbetet në vend, dollari pëson…

Dita e sotme ka shënuar luhatshmëri për monedhat kryesore ndërkombëtare. Euro ka mbetur në nivelin...

Këmbimi valutor

Luhatet monedha amerikane, Euro dhe Paundi…

Në tregun valutor vendas monedhat e huaja qëndrojnë pothuajse të pandryshuara nga java e kaluar....

Vendimi

Xhiro mbi 2 mln lekë?/ Bizneset detyrim ligjor të…

Bizneset me xhiro mbi 2 mln lekë preken nga projektligji i fundit hartuar nga Ministria...