MENU
klinika
Flitet për $500 milion

Pronari i Manchester City shet klubin?

Zyrtarët po kryejnë investigime

SHBA pranon gabimin në rrëzimin e avionëve

Regullatorët e aviacionit në Shtetet e Bashkuara e pranojnë gabimin mbi rrëzimet e avionëve. Ata...

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 13 Dhjetor 2019

Monedha e eurozonës mbetet e pandryshuar në nivelin e 122.10 lekëve. Duke parë të dhënat...

Masa për asgjesimin e tij

AKU bllokon 2130 kg produkt mish pule

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka bllokuar një sasi prej 2130 kg produkt mish pule me...

Zbatohet më 1 shtator 2020

Miratohet fiskalizimi/ Kasat nuk do të hiqen

Është miratuar në Komision e Ekonomisë, projektligji i fiskalizimit, i cili më pas do t’i...

Na jep informacione bankare

Zvicra dritë jeshile për Shqipërinë

Zvicra ka vendosur sot të shkëmbejë informacione mbi të dhënat bankare me shtetet e interesuara....

Përfitojnë 60 mijë familje

Rivlerësimi i banesave/ Diskutohet projektligji

Komisioni për Çështjet Ligjore, Administratën Publike dhe të Drejtat e Njeriut gjatë mbledhjes së ditës...

Bileta 100 euro

“Easyjet” hyn në tregun shqiptar/ Fluturimet nisin më 1 maj

Kompania ajrore low-cost “Easyjet” do të fillojë të operojë në një tjetër itinerar nga aeroporti...

Miratohet kompesimi

“Rruga e Arbrit”/ Pronarët preken nga ndërtimi

Këshilli i Ministrave miratoi vendimin për shpronësimin, për interes publik, të pronarëve të pasurive të...

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 12 Dhjetor 2019

Monedha e eurozonës mbetet e pandryshuar në nivelin e 122.10 lekëve. Duke parë të dhënat...

Janë gati 20 milardë lek

Fatura e dëmeve të tërmetit

Operacioni i Menaxhimit të Fatkeqësive Natyrore, bëri një përmbledhje të plotë të situatës 2 javë...

Në pension më shpejt se zakonisht

Disa nga zakonet e atyre që janë pasuruar vetë

Disa zakone të atyre që janë pasuruar vetë dhe kanë dalë në pension më shpejt...