MENU
klinika

Horoskopi, 15 qershor 2022

Dashi

Do jeni te sinqerte dhe mjaft transparente me partnerin tuaj gjate kësaj dite. Ne këtë mënyrë do jete me e lehte te mbahet zgjuar pasioni dhe do kaloni çaste impresionuese. Beqaret do kenë një dite me fat dhe do mundin te Fillojnë një lidhje serioze. Sektori i FInancave do jete mjaft delikat. Do shpenzoni pa u menduar dhe kjo do ju shkatërrojë.

Demi

Do jeni me te organizuar ne jetën tuaj ne çift dhe do Filloni te bëni edhe projekte mbi te ardhmen. Si ju ashtu edhe partneri do jeni te hapur dhe do i respektoni mendimet e njeri-tjetrit. Do ketë edhe ndonjë darke romantike sot. Beqaret do nxitohen dhe mund te bëjnë disa gabime. Marsi do jete i favorshëm për Financat. Do arrini ta stabilizoni gjendjen.

Binjaket

Do keni shume fat gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift dhe do kaloni çaste te mrekullueshme pranë partnerit. As qe do i mendoni fare mosmarrëveshjet e kohëve te fundit. Beqaret do vazhdojnë te jene ne kërkim te princit te tyre te kaltër, por pa shume fat. Me Financat do jeni shume te zotet dhe do arrini ta stabilizoni situatën. Do jeni edhe me te qete.

Gaforrja

Tregohuni sa me te arsyeshëm sot me ato qe do i thoni partnerit nëse nuk doni te krijoni debate. Nga ana tjetër bëni kujdes edhe me xhelozinë e tepruar. Beqaret do lëvizin çdo gur qe kane ne dore, por serish nuk do arrijnë ta bëjnë për vete atë qe aq shume pëlqejnë. Ne planin FInanciar nuk shmangni gabimet. Nuk duhet absolutisht te merrni hua.

Luani

Sot do i kushtoni rëndësinë e duhur partnerit tuaj dhe gjendja do jete goxha e qëndrueshme. Priten momente entuziazmuese te cilat do ju bëjnë te ndiheni shpesh si ne ëndërr. Beqaret me mire ta lënë veten te lire dhe t’i marrin gjerat si t’iu vijnë. Situata FInanciare do vije duke u përmirësuar dalëngadalë. Beni durim dhe mos kërkoni qe gjerat te ndodhin si me magji.

Virgjeresha

Çiftet do përballen me s FIda te vështira dhe do ju duhet te bëjnë disa zgjedhje. Mire do jete t’i merrni gjerat sa me shtruar qe te mundeni. Ka shume mundësi qe ju beqaret te bini koke e këmbë ne dashuri sot dhe te bëni deklarata te forta. Gjithçka do ju ndryshoje. Planetët do sjellin vështirësi ne planin FInanciar dhe do ju nxitin te shpenzoni pa fund.

Peshorja

Ata qe kane shume kohe qe janë ne një lidhje do vazhdojnë te mbajnë një lidhje te qëndrueshme edhe sot. Çdo paqartësi do e zgjidhni shpejt dhe me maturi. Beqaret nuk do jene ende gati për te FIlluar një lidhje serioze kështu qe do mbeten serish vetëm. Ne planin FInanciar mos u tregoni ta paarsyeshëm sepse do keni shume vështirësi.

Akrepi

Ka shume mundësi qe sot te mendoni te qëndroni paksa larg atij qe keni ne krah dhe te re×ektoni për ato qe duhet te bëni ne te ardhmen. Merrni një vendim pasi te keni folur me partnerin. Beqaret me shume gjase do kenë dashuri me shikim te pare. Përgatituni për ndryshime. Financat do jene gjithë kohës te ekuilibruara. Nuk do keni asnjë problem.

Shigjetari

Do ia shprehni me shume pasion ndjenjat partnerit tuaj dhe kënaqësitë do jene te shumë FIshta. Ne çdo moment qe do gjeni kohe te lire do shkoni me vrap pranë tij. Beqaret do jene pa fat dhe do mbeten serish vetëm. Merkuri do sjelle fat dhe qartësi ne mendime për sa ju përket FInancave. Do e dini mire sa te shpenzoni qe te mos keni vështirësi me pas.

Bricjapi

Jeta juaj ne çift do jete e mrekullueshme gjate kësaj dite. Do ja kaloni me se miri pranë atij qe dashuroni aq shume dhe do mendoni vetëm si ta bëni te ardhmen sa me te bukur. Nëse jeni ende beqare nuk do e ndieni aq shume peshën e vetmisë sepse miqtë do ju argëtojnë pa mase. Me FInancat tregohuni te matur dhe mos merrni vendime te pamenduara.

Ujori

Mos kërkoni ta dominoni me çdo kush atë qe keni ne krah sot sepse do i bëni dem lidhjes qe keni krijuar. Me mire flisni hapur për çdo problem dhe zgjidhini gjerat me qetësi. Beqareve do ju duhet te bëjnë edhe pak me tepër durim për te gjetur dashurinë e madhe. Ne planin FInanciar do jeni shume te kujdesshëm dhe do shpenzoni me kursim.

Peshqit

Te dashuruarit do kalojnë një dite mjaft te qete dhe pa me te voglin problem. Lëreni veten sa me te lire dhe merrini gjerat si t’iu vijnë. Sot beqaret do i kenë te gjitha mundësitë për te gjetur shpirtin e tyre binjak, mjafton t’i bëjnë sytë katër dhe ta kërkojnë atë. Te ardhurat do Fillojmë te pakësohen dalëngadalë për shkak te shpenzimeve te konsiderueshme qe do kryeni.