MENU
klinika

Horoskopi, 17 prill 2019

Dashi

Nëse kohët e fundit jeni përballur me disa probleme në çift sot duhet të merrni kurajën dhe të përballeni me to. Perspektiva të mrekullueshme financiare. Do ketë konsolidim dhe rritje të buxhetit.

Demi

Dashuria do shkojë më së miri gjatë kësaj dite dhe zemra do gëzojë së tepërmi. Ka mundësi që disa të shkojnë edhe në ekstazë. Për sa iu përket financave do iu vini fre shpenzimeve dhe ato do jenë të stabilizuara.

Binjaket

Rroftë qëndrueshmëria në çift. Të gjitha problemet dhe keqkuptimet që eksitonin midis jush dhe partnerit do të shuhen. Do kryeni operacione të mira financiare të cilat do sjellin mjaft përfitime.

Gaforrja

Nëse jetoni në çift, duhet të bashkoni forcat me partnerin në mënyrë që t’i bëni ballë influencës së familjes. Gjërat do shkojnë mirë me financat edhe pse ato nuk do rriten menjëherë.

Luani

Ndikimi i Mërkurit premton një dashuri të animuar. Nëse keni kohë që jeni bashkë do kaloni një ditë mjaft harmonike. Fati do iu shoqërojë në planin financiar, por gjithsesi vigjilencën mos e humbni.

Virgjeresha

Gjatë kësaj dite, falë influencës së Mërkurit beqarët do e kenë shumë të lehtë të krijojnë lidhje. Kujdesuni edhe sot për financat dhe kontrolloni shpenzimet sepse do iu duhet të blini diçka të rëndësishme pas pak ditësh.

Peshorja

Qetësia do të mbizotërojë në jetën tuaj në çift gjatë kësaj dite. Në planin financiar duhet të përgatiteni për një surprizë të madhe e cila do ua ndryshojë tërësisht jetën.

Akrepi

Nëse nuk i kushtoni vëmendjen e duhur atij që keni në krah sot dhe merreni me diçka tjetër më pak të rëndësishme, partneri do mërzitet mjaft. Në planin financiar pritet që gjërat të marrin për mirë.

Shigjetari

Dita për të gjithë ata që janë në çift do jetë e zakonshme dhe pa ngjarje të rëndësishme. Menaxhoni me kujdes financat dhe mos bëni transaksione të mëdha nëse doni që situata mos ndërlikohet.

Bricjapi

Mërkuri do nxitë debate dhe zënka në jetën në çift. Nëse nuk doni që atmosfera të nxehet më shumë sesa duhet, bëni kujdes me ato që thoni. Dielli do favorizojë financat dhe do i përmirësojë ndjeshëm ato.

Ujori

Pozicioni i Jupiterit do iu sjellë ekuilibrin në çift. Më në fund do ndiheni më rehat dhe larg problemeve. Rezistojini dëshirës për të shpenzuar pa kufi nëse doni të keni edhe për nesër disa të ardhura.

Peshqit

Duke qenë se do jeni të nervozuar gjatë kësaj dite, mund të lindin edhe goxha probleme në jetën në çift. Në planin financiar do përballeni me shumë probleme.