MENU
klinika

Horoskopi, 18 mars 2019

Dashi

Gjatë ditës së sotme do të bëni një gabim në punën tuaj, por askush nuk do e vejë re. Në aspektin afektiv duhet të sqaroni situatën tuaj.

Demi

Do të jeni mjaft të favorizuar në raportet me partnerin tuaj duke kaluar një ditë të qetë. Në ambientin e punës dita do të jetë e ngarkuar me probleme të cilat do ju duhet tu jepni zgjidhje.

Binjaket

Po impenjoheni shumë, por jo gjithmonë sforcoja që bën jep rezultate pozitive. Mësohuni të jeni i përpiktë. Nëse është dashuri e vërtetë, kjo do të duket nga zhvillimi i ngjarjeve.

Gaforrja

Ambienti sot është në fermentim të plotë. Ndryshime të reja që do të lehtësojnë aktivitetin, por që do të imponojnë ritme të shpejta. Flisni me partnerin për të gjetur çfarë nuk shkon.

Luani

Përballë të papriturave të vogla në aktivitetin e përditshëm, humbisni menjëherë qetësinë. Mos refuzoni të ndiqni këshillat e dikujt që ka më shume eksperiencë dhe përvojë se ju.

Virgjeresha

Yjet gjatë ditës së sotme nuk janë shumë pozitive kështu që përpiquni të shkoni mirë e të mos kundërshtoni shumë personat që ju rrethojnë.

Peshorja

Duhet të kini mjaft kujdes në ambientin e punës, pasi dikush mund t’ju dëmtojë. Në aspektin afektiv mund të rifilloni një histori të re dashurie.

Akrepi

Mund të përmbyllni me sukses një punë me rëndësi, por mos konkurroni me superiorët tuaj, do ju duhet të humbni gjithçka. Përpiquni të jeni më të qartë me partnerin.

Shigjetari

Nëse sot ju duhet të përballoni një ngarkesë pune, kjo është ditë e përshtatshme për të lënë përshtypje të mira. Do të arrini gjithashtu të përballoni me sukses dhe superioritetin e kolegëve.

Bricjapi

Nëse ndiheni të trembur dhe të pambrojtur, është momenti të reagoni, kujdesuni dhe kurohuni. Përqendrohuni për atë të cilën keni vërtet nevoje. Parashikime të reja për sa i përket ndjenjave.

Ujori

Do të jeni të favorizuar në sektorin e dashurisë. Në ambientin e punës do të ndihmoni dikë për të kaluar një problem duke bërë gjithçka keni mundësi.

Peshqit

Do të ndjeheni paksa të lodhur në punën tuaj duke i lënë dhe disi mbas dore impenjimet që keni. Në aspektin afektiv do të jeni mjaft të disponueshëm për të plotësuar dëshirat e personit që dashuroni.