MENU
klinika

Horoskopi, 26 gusht 2018

Dashi

Çështjet e parave mund t’ju shkaktojnë shumë stres sot. Planet për të bërë një blerje mund të anulohen për mungese fondesh. Duke u stresuar dhe duke u mërzitur nuk arrini që të mendoni në mënyrë të kthjellët.

Demi

Një ditë e mrekullueshme për të bërë blerje, sepse dëshira për të ndjekur stilet e fundit në modë do të jetë e theksuar. Një ditë perfekte për ta kaluar nën shoqërinë e partnerit.

Binjaket

Imagjinata juaj duhet të fluturojë lart sot. Do t’ju lindë dëshira për të kryer udhëtime në vende ekzotike dhe për të njohur kultura të reja. Mos lini pas dore një çështje pune e cila ka një afat.

Gaforrja

Endrrat tuaja në lidhje me paratë mund të bëhen realitet nëse kapni në kohë shansin. Yjet ju këshillojnë që të tregoheni me aktiv dhe të dëshmoni se ju vleni më shumë nga sa të tjerët mendojnë.

Luani

Biseda me një mik tek i cili besoni shumë mund t’ju hapë sytë për mundësi të reja në karrierë. Këto mundësi kanë nevojë për shqyrtim të kujdesshëm, pasi nuk i keni menduar kurrë më parë. Mendohuni pa qenë nën presion.

Virgjeresha

Ëndrrat, zbulimet ose vizionet e çuditshme mund të përmbysin orientimin tuaj shpirtëror. Relaksoni në fillim mendjen pastaj trupin duke menduar vetëm pozitivisht dhe duke bërë shëtitje në natyrë.

Peshorja

Një mik të cilin nuk e keni parë për një kohe të gjatë mund të zgjojë ndjenja të reja të çuditshme për të cilat ju jeni të papërgatitur. Ju mund ta shihni këtë person si një partner potencial romantik. Ndoshta nuk është një ide e mirë për të ndjekur këtë tërheqje sot.

Akrepi

Formimi i një partneriteti të ri biznesi mund të transformojë jetën tuaj. Përfitimet mund të mos duken për pak kohë, prandaj mos e lini punën tuaj që keni. Sigurohuni që të njihni të gjitha faktet para se të bëni ndonjë angazhim formal.

Shigjetari

Disa detyra të papërfunduara mund të kenë nevojë për vëmendjen tuaj sot. Nëse jeni i angazhuar në sektorin e ekonomisë gjërat do të shkojnë mjaft mirë. Investimet do të shpërblehen.

Bricjapi

Do të keni një ndriçim përreth jush që do ju bëjë mjaft seksual dhe tërheqës. Mos u habitni nëse tërhiqni shikimet e admiruara nga të huajt. Kjo është një ditë e shkëlqyer për të caktuar një mbrëmje vetëm me të dashurin.

Ujori

Do të keni një dëshirë e fuqishme për të pasur një partner në krah. Ky person mund të jetojë larg ose të jetë në një udhëtim, Kështu që do të kënaqeni qoftë edhe me një telefonatë ose me email.

Peshqit

Mos harxhoni kohën tuaj me njerëz që ju bezdisin. Eshtë në dorën tuaj se me cilin njeri kaloni momente të rëndësishme prandaj bëni zgjedhjen e duhur. Gjithashtu tregoni më kujdes me shpenzimet.