MENU
klinika

Horoskopi, 6 maj 2019

Dashi

Do të ndjeni një nevojë të fortë për të folur me dikë. Diçka që ju shqetëson prej kohësh s’do të ndikojë mirë edhe në marrëdhënien tuaj me të tjerët ndaj yjet ju këshillojnë të flisni hapur me njerëzit tuaj më të afërt.

Demi

Sot do të dilni pak nga natyra juaj. Do të dalin disa probleme që do ju kujtojnë se është mirë të jeni më i disiplinuar në gjërat që bëni. Bëni kujdes me financat por edhe me çështjet e dashurisë.

Binjaket

Sot është një ditë fantastike për ju. Gjërat po rrjedhin në mënyrë të natyrshme dhe do të arrini shumë sukses. Do të shikoni sa me lehtësi do ti kaloni pengesat e ditës.

Gaforrja

Sot nuk do ndiheni aq i lirë sa zakonisht. Diçka po ju pengon të jeni vetvetja. Në aspektin afektiv do të kaloni momente të bukura me partnerin.

Luani

Do të gëzoni një shëndet të mirë dhe situatë të kënaqshme financiare. Përpiquni të jeni më i qetë dhe më pak impulsiv. Shpesh here e kaloni masën.

Virgjeresha

Hyni menjëherë në veprim dhe mos shpenzoni kohën tuaj duke u ankuar për gjëra të parëndësishme. Mendoni për gjërat që duhen bërë, dhe do të keni sukses. Kujdes me emocionet tuaja.

Peshorja

Sot parashikohet një ditë e bukur për ju. Do të arrini shumë gjëra me vetëm pak mund. Përpiquni të merrni respektin që meritoni nga njerëzit që ju rrethojnë.

Akrepi

Gjërat janë të qeta sot por megjithatë ju duket se nuk po merrni respektin që meritoni. Ndoshta është momenti tu thoni të tjerëve se nuk po tregohen të sinqertë me ju.

Shigjetari

Sot është një ditë e mirë për të menduar për vete. Beni një hap përpara dhe largoni mendimet negative që shpesh ju vijnë në mendje. Jini i sinqertë dhe me këmbë në tokë.

Bricjapi

Nuk do të jeni në gjendje të mirë shpirtërore dhe kjo do ju bëjë më të rezervuar se zakonisht. Dikush u ka mërzitur, por nuk është mirë që ky person t’ju prishë ditën prandaj mos e vrisni shumë mendjen.

Ujori

Sot është dita e duhur për tu përqendruar te vetja. Besojini instinktit tuaj dhe bëni plane realiste për të ardhmen. Përdoreni energjinë për tu dhënë jetë projekteve tuaja.

Peshqit

Disa probleme nga e kaluara mund t’ju kujtohet sot dhe t’ju fusin në dëshpërim. Përpiquni të mos mendoni me to, sepse janë vetëm pjesë e së shkuarës.