MENU
klinika

Horoskopi, 6 Nëntor 2019

Dashi

Sot do të ndiheni romantikë, pasionantë dhe do të dëshironi të qëndroni bashkë me partnerin/partneren tuaj. Ndoshta do të mund ta arrini këtë, por do të jetë e vështirë nëse i bëni planet në moment të fundit. Megjithatë, mos u dorëzoni.

Demi

Një grua, ndoshta një kolegia juaj, që ndonjëherë bëhet irrituese, mund t’ju vizitojë sot. Nëse nuk do të tregoheni të kujdesshëm, mund të përfshiheni në një debat mjaft të nxehtë. Përpiquni të distancoheni nga situata të tilla.

Binjaket

Mund t’ju vijnë disa telefonata gjatë ditës së sotme. Njëra prej tyre mund të jetë edhe telefonata e një miku të largët ose e një ish- partneri/partnere. Do të dëshironi shumë ta takoni këtë person ballë për ballë dhe t’i flisni hapur me të për çështje që ju mundojnë.

Gaforrja

Çështjet financiare mund të kenë nevojë për vëmendje të veçantë. Ka gjasa që t’ju duhet të paguani disa fatura. Një situatë e tillë mund t’ju ngarkojë psikologjikisht, ndaj dilni një shëtitje në ajër të pastër për të rimarrë energjitë e duhura. Kujtoni që keni punuar fort dhe duhet të merrni atë çfarë meritoni.

Luani

Do të ndiheni në gjendje mjaft të mirë emocionale dhe do të jeni entuziast për gjithçka. Do të jeni të mbushur plot energji dhe do të keni dëshirë të kryeni aktivitete të ndryshme sportive. Gjithashtu, ka gjasa të ndërmerrni një udhëtim të shkurtër, që do t’ju relaksojë pafund.

Virgjeresha

Do të dëshironi të takoni një mik të vjetër, i cili jeton shumë larg jush. Do të doni të flisni me të për një çështje mjaft delikate. Mos hezitoni dhe telefonojeni, pasi do të ndiheni shumë më mirë. Ndoshta edhe miku juaj do të ketë nevojë për mbështetje.

Peshorja

Ekziston mundësia që sot të zhgënjeheni pas një diskutimi në grup. Ka gjasa që idetë tuaja të mos mirëpriten. Megjithatë, nuk rekomandohet të përfshiheni nëpër debate të tilla, pasi nuk do të arrini rezultatin që kërkoni.

Akrepi

Disa ndryshime si në jetën personale, ashtu edhe profesionale mund t’ju bëjnë të ndiheni të pasigurt. Gjithashtu, nuk përjashtohet mundësia që të tensionoheni dhe do të jetë e vështirë që të rimerrni energjitë. Përpiquni të relaksoheni.

Shigjetari

Mund të keni bërë plane për të ndërmarrë një udhëtim të gjatë dhe të ktheheni në shkollë për të marrë një tjetër diplomë. Ndaj, mos u ndalni, por ecni përpara me planet tuaja. Do të kaloni një mbrëmje mjaft të këndshme nën praninë e miqve tuaj më të mirë.

Bricjapi

Duhet të përfundoni patjetër disa dokumente mjaft të rëndësishme ligjore. Kushtojini më shumë vëmendje komunikimit dhe bëni kujdes me kritikat. Jo gjithmonë mund të mirëpritet mendimi juaj. Do të dëshironi të organizoni një mbrëmje romantike me partnerin/partneren tuaj.

Ujori

Partneri/partnerja juaj ka gjasa të mos ndihet mirë për shkak të një eksperience të keqe në punë. Personi në fjalë mund të ketë luhatje të humorit gjatë gjithë ditës. Mos u përpiqni që t’i jepni këshilla, pasi gjasat janë të mos i mirëpres ato.

Peshqit

Stresi në punë mund të ndikojë maksimalisht në gjendjen tuaj psikologjike. Pini sa më shumë ujë dhe kryeni vazhdimisht ushtrime fizike. Gjithashtu, bëni kujdes me ushqimin, sidomos me ushqimet pikante.