MENU
klinika

Horoskopi, 6 prill 2019

Dashi

Në ambientin e punës, duhet të procedosh pa bërë gabime. Në aspektin afektiv, nuk mund të përmirësosh raportin në çift, nëse shfaqni akoma ndjenjën e xhelozisë, duhet ti merrni gjërat qetësisht!

Demi

Në ambientin e punës, yjet ju sugjerojnë, të keni pak durim. Në aspektin afektiv, duhet të keni më shumë besim, kështu do t’ju demonstrohen më shumë ndjenjat nga partneri juaj.

Binjaket

Sot, do të zhvilloni një dialog, që do të jetë i qartë dhe direkt. Në ambientin e punës, duhet të bëni kujdes, me një superiorin tuaj. Në dashuri, do të ndodheni mes një mbrëmje miqsh.

Gaforrja

Do të përmirësoni marrëdhëniet miqësore, me të tjerët. Në ambientin e punës, do të nisni një mision të ri. Në dashuri, është e mundur që sot, të keni kundërshtime mendimesh.

Luani

Sot, do të jeni kreativ, do të keni njohje të reja. Në ambientin e punës, do të keni mundësi të mira për të demonstruar vlerat tuaja. Në aspektin afektiv, do të jeni në kohë për të treguar çdo gjë partnerit tuaj.

Virgjeresha

Në ambientin e punës, do dini si të rregulloni gjithçka, dhe kështu do të ndiheni më të qetë. Në aspektin afektiv, do të kaloni kohë duke menduar për gabimet tuaja.

Peshorja

Në ambientin e punës, po ndiqni rrugën e duhur, në arritjen e rezultateve pozitive. Në dashuri, kaloheni këtë fazë me partnerin tuaj, pasi ai është një gjendje pak të ndjeshme!

Akrepi

Kjo fazë, rezulton të jetë delikate, kështu që duhet të bëni kujdes! Në aspektin profesional, duhet të bëni vetëkontroll, nga mundësitë që do t’ju shfaqen. Në aspektin afektiv, do të ndiheni mirë në praninë e miqve tuaj te dashur.

Shigjetari

Në ambientin e punës, do të përqendroheni tek impenjimet tuaja. në aspektin afektiv, miqtë tuaj, do t’ju bëjnë një ftesë interesante, për një udhëtim.

Bricjapi

Në këtë ditë, nuk jeni i gatshëm, të përballeni me partnerin në çdo gjë. Në aspektin profesional, do t’ju jepet një ofertë për ndryshime në ambientin e punës ku ndiheni.

Ujori

Do t’ju duhet të hidhni sot, hapat e para për të rikuperuar miqësinë. Në aspektin afektiv, mos u ndikoni nga një ndjenjë e momentit xhelozie!

Peshqit

Në ambientin e punës, yjet ju sugjerojnë, të mos bëni asnjë shpenzim të tepruar, në këtë fazë! Në dashuri, do të gjeni rrugën e duhur për të eliminuar tensionet në raportin në çift.