MENU
klinika

Horoskopi, 9 tetor 2022

Dashi

Do të merreni me aktivitete të ndryshme ju që jeni në një marrëdhënie në çift. Në aspektin afektiv, komunikimi me partnerin/en tuaj nuk do të jetë i duhuri. Beqarët do dinë si të veprojnë në çdo moment dhe jeta do ju marrë një tjetër drejtim. Në planin financiar nuk duhet të shqetësoheni sepse situata do përmirësohet, vetëm mjafton pak përpjekje.

Demi

Sot do të tregoni cilësitë më të mira ju të dashuruarit. Gjithçka që mendoni të bëni në këtë ditë, do të realizohet. Beqarët do kenë takime interesante, por vetëm për aventura kalimtare, ndërsa duhet të presin ende nëse duan të krijojnë lidhje të qëndrueshme. Në planin financiar situata do jetë nën kontrollin tuaj.

Binjaket

Sot do të keni gjëra të tjera për të bërë, ndryshe nga ato që keni menduar. Do të komunikoni me njeriun tuaj të zemrës, i cili do ju japë vazhdimisht ide pozitive për këtë ditë. Beqarët d kenë takime fantastike me disa persona të cilët do i bëjnë të besojnë te dashuria. Financat do jenë disi delikate, kujdes me shpenzimet.

Gaforrja

Sot është një ditë pozitive në aspektin romantik, pasi do t’ja dedikoni të gjithë kohën njeriut tuaj të zemrës. Organizoni një mbrëmje të bukur pranë tij. Beqarët do kenë plot njohje të rej sot, por gjithsesi nuk do vendosin dot për të krijuar lidhje afatgjata. Financat do jenë të paqëndrueshme si pasojë e shpenzimeve që do kryeni.

Luani

Për sa i përket profesionit, do të keni një ndryshim pozitiv. Kështu, kjo gjë do ju lejojë që të kaloni më shumë kohë me partnerin/en tuaj. Beqarët do kenë një nga ditët e tyre më me fat dhe me shumë mundësi do takojnë princin e tyre. Në planin financiar duhet të merrni masa më strikte nëse doni të përmirësoni situatën.

Virgjeresha

Sot do të keni disa punë për të bërë në aspektin profesional, që do t’ju bezdisin. Ju do të merrni ide të ndryshme nga kolegët tuaja, për të pasur sukses. Relaksohuni pranë partnerit/es. Beqarët nuk duhet të jenë impulsivë sot sepse kjo mund t’ju prishë punë në takimet. Në planin financiar situata do jetë nën kontroll.

Peshorja

Sot do të realizoni një projekt krijues. Për këtë do të kërkoni ndihmën e partnerit/es, i cili do ju japë kontributin e tij të pa kushtëzuar. Beqarët duhet të tregohen të kujdesshëm në marrjen e vendime sepse mund të gabojnë dhe lëndohen. Financat nuk do arrini t’i mbani dot nën kontroll dhe mund të përballeni me probleme.

Akrepi

Sot disa nga miqtë tuaj dëshirojnë t’ju takojnë, por nuk do të jeni në humor për të qenë pjesë e aktiviteteve shoqërore. Do të qëndroni në shtëpi duke parë filmat më të këndshëm. Beqarët do realizojnë takime interesante dhe do gjithçka që do vendosin sot do jetë pozitive për ta. Financat do jenë të mira dhe pa probleme.

Shigjetari

Sot do të merrni disa informacione që do t’ju duken interesante. Por, jo gjithçka është e vërtet. Ju do të takoni miqtë tuaj, duke kaluar një ditë të këndshme në shoqërinë e tyre. Beqarët do kenë një ditë me fat sot në dashuri dhe pa e kuptuar mund ta gjejnë veten në lidhje të bukur. Financat nuk do jenë shumë të mira, kujdes.

Bricjapi

Sot do të ketë disa ndryshime pozitive për ju të dashuruarit të cilat as nuk i kishit menduar. Në mbrëmje mund të dilni për t’u argëtuar me partnerin/en dhe miqtë. Beqarët do realizojnë një takim mbresëlënës i cili do ju ndryshojë të ardhmen. Financat do kenë disa tronditje të vogla, por asgjë për tu shqetësuar.

Ujori

Sot do të shikoni se keni probleme në marrëdhënien tuaj në çift. Mbase disa gjëra nuk kanë shkuar ashtu siç duhet, megjithatë gjithçka do jetë kalimtare. Beqarët do kenë një dit me fat sot në dashuri dhe takimet që do realizojnë do ju japin mundësinë shumë prej jush të ndryshojnë edhe statusin. Financat do të jenë të mira.

Peshqit

Disa gjëra nuk do t’ju realizohen siç duhet në profesionin tuaj. Në aspektin familjar do të jeni të rrethuar nga dashuria e njerëzve tuaj më të dashur. Beqarët do ja dedikojnë këtë ditë familjes dhe shoqërisë dhe nuk do mendojnë fare për dashurinë. Në planin financiar duhet t’i bëni mirë llogaritë, në të kundërt do hasni probleme serioze.