MENU
klinika

Horoskopi, e hënë 27 shkurt 2023

Dashi

Gjate kësaj dite do ndiheni për mrekulli me atë qe keni ne krah dhe do i harroni njëherë e mire te gjitha problemet e se shkuarës. Beqaret nuk do ndihen gati për aventura dhe do preferojnë te presin edhe pak kohe për te filluar lidhje serioze. Ne planin financiar do jeni shume te palogjikshëm dhe kjo mund te shkaktoje probleme me vone. Po vazhduat me këtë sjellje shume shpejt do mbeteni pa para.

Demi

Pritet qe edhe ne jetën tuaj ne çift te ketë tension gjate gjithë kësaj dite. Do ju duket sikur partneri kërkon t’iu komandoje dhe do debatoni ashpër me te. Beqaret do bëjnë mire te reflektojnë gjate para se te hedhin hapa sepse ne realitet jo çdo gjë është ashtu si e kane ëndërruar. Financat do jene goxha te mira dhe mund ta bëni pa frike çdo lloj shpenzimi te menduar me pare.

Binjaket

Ju qe jeni ne një lidhje, përveçse duhet te kujdeseni me tepër për partnerin tuaj, duhet t’i bëni edhe sytë katër. Disa persona ju urrejnë dhe do mundohen me çdo mënyrë t’ua prishin harmoninë. Beqaret do kenë disa njohje te cilat do i bëjnë t’iu rrahe zemra edhe me fort nga me pare. Me financat do dini gjithë kohës si te silleni dhe gjendja ka për te mbetur gjithmonë e qëndrueshme.

Gaforrja

Dashuroni ashtu si ta ndieni sot dhe mos mendoni asnjë moment se çfarë do mendojnë te tjerët. Jeta është e juaja dhe me te mund te bëni çfarë te doni. Beqaret do jene te privilegjuar me shume se kurrë ndonjëherë dhe për ta do filloje një etape e jashtëzakonshme. Perspektivat financiare pritet te jene goxha te mira. Me një menaxhim edhe me te kujdesshëm keni për te pasur përmirësime.

Luani

Dite e mire ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do jete arsyeja ajo qe do iu udhëheqë gjithmonë dhe nuk do bëni asnjë lloj gabimi. Beqaret do zgjidhen nga gjumi letargjik ne te cilin kishin rene dhe do bëjnë te pamundurën për ta bere për vete personin qe do pëlqejnë. Financat do konsolidohen tej mase kështu qe bëhuni gati për te bere investimet me te nevojshme.

Virgjeresha

Personaliteti juaj i forte do beje qe sot t’i përballoni me sukses sfidat dhe problemet qe do ju dalin ju te dashuruarve. Mund te vini njëherë e mire edhe disa pika mbi “i”. Beqaret do kenë një dite interesante dhe te mbushur me takime emocionuese. Nëse do duan mund te fillojnë edhe lidhje. Ne planin financiar nuk do ju dalin për asnjë moment probleme dhe vështirësi.

Peshorja

Jeta juaj ne çift ka mundësi te jete e mbushur me ndjesi te forta gjate kësaj dite, por ato do jene si pozitive ashtu edhe negative. Beqaret nga ana tjetër do i kenë idetë shume te qarta dhe nuk do hedhin asnjë hap pa qene plotësisht te bindur. Ne planin financiar mos e shtyni për nesër rregullimin e problemeve qe ju kane dale sepse ka rrezik te jete tepër vone. Kthim mbrapa nuk do ketë me.

Akrepi

Dite shume e qëndrueshme do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do i rregulloni te gjitha mosmarrëveshjet qe keni pasur dhe do ndiheni me te qete shpirtërisht. Beqaret do kenë disa strategji interesante si te joshin personat qe do pëlqejnë. Suksesi do jete i garantuar. Për financat ka për te qene një dite e mire, por jo e shkëlqyer. Për te shmangur çdo te papritur me mire shmangini investimet e tejskajshme.

Shigjetari

Kushtojini vëmendjen e duhur partnerit tuaj gjate kësaj dite pasi ne te kundërt mund ta humbni atë dalëngadalë. Beqaret do kenë një dite me te favorshme dhe do arrijnë ta ndryshojnë përgjithmonë jetën e tyre. Pasditja do jete periudha me e favorshme. Yjet do kenë ndikim pozitiv tek financat. Gjendja do ketë aq shume përmirësime saqë mund te bëni edhe investimet e menduara.

Bricjapi

Dite shume e rëndësishme do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do merren disa vendime te mëdha për te cilat është pritur gjate. Beqaret do kenë dashuri me shikim te pare dhe pak nga pak ai person do behet pjese e pandashme e jetës se tyre. Ne planin financiar duhet ta frenoni veten kur te kryeni shpenzime, pasi ne te kundërt situata do ju dale jashtë kontrolli.

Ujori

Kjo dite do jete fantastike për ju te dashuruarit. Çdo moment do jete i veçante dhe i mbushur me emocione. Ne disa momente madje do ju duket vetja si mbi re. Beqaret do fiksohen keq pas disa personave qe janë te bukur ne pamje, por aspak ne shpirt. Buxheti do lere goxha për te dëshiruar. Merrni sa me shpejt masa sepse po vazhdoi situata te thellohet do keni akoma me tepër probleme.

Peshqit

Dite përgjithësisht pozitive ka për te qene kjo e sotmja për te dashuruarit. Do përkujdeseni edhe me tepër ndaj njeri-tjetrit dhe ne disa momente pasioni do arrije kulmin. Beqaret do jene shume te vendosur te ndryshojnë statusin dhe do ja arrijnë shume shpejt qëllimit. Te ardhurat do kenë goxha përmirësime, kështu qe ne çdo moment do ndiheni mire dhe te qete kur te shpenzoni.