MENU
klinika

Horoskopi,10 qershor 2022

Dashi

Dite shume e ngrohte do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Here pas here mund te mendoni edhe për ndonjë surprize te këndshme. Beqaret do jene me shume fat ne dashuri dhe do arrijnë ta gjejnë personin e tyre te ëndrrave. Për FInancat nuk ka për te qene një dite e favorshme. Do shpenzoni shume te mëdha dhe ne fund te ditës mund te mbeteni pa para.

Demi

Do jeni shume kërkues ne jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite dhe do e bëni partnerin te mos ndihet mire. Rikthehuni sa me pare ne realitet sepse kështu si e keni nisur nuk do shkoni askund. Beqaret do arrijnë te realizojnë disa takime interesante, por hapa te rëndësishme nuk do mund te hedhin. Për FInancat do jete një dite e favorshme. Mund te bëni edhe disa investime.

Binjaket

Do keni shume komplekse sot ju te dashuruarit dhe partneri nuk do e ketë te lehte t’ua plotësojë dëshirat. Asgjë nuk ka për t’iu ecur ashtu si e kishit ëndërruar. Beqaret duhet t’i bëjnë sytë katër pasi planetët do krijojnë mundësi te shumta për takime interesante. Ne planin FInanciar do jeni me shume fat dhe situata do përmirësohet tej mase deri ne fund te ditës.

Gaforrja

Dite e shkëlqyer do jete kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do ×isni qetësisht me partnerin dhe me buzëqeshje do i zgjidhni edhe disa keqkuptime te vogla te se shkuarës. Beqaret do kenë dashuri me shikim te pare dhe jeta do ju ndryshoje përgjithmonë. Ne planin FInanciar ekuilibri do jete i kënaqshëm. Mundohuni qe t’i menaxhoni si duhet paratë qe do keni neper duar.

Luani

Dite e bukur do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Shfrytëzojeni sa te mundni çdo sekonde dhe shprehini ndjenjat ashtu si t’i keni ne zemër. Beqaret nuk do e kenë mendjen për te krijuar një lidhje dhe nuk do humbasin disa mundësi te shkëlqyera. Me shpenzimet tregohuni sa me vigjilente qe te mundeni dhe keni për ta pare qe gjendja do stabilizohet shpejt.

Virgjeresha

Urani dhe Neptuni do bëhen bashke gjate kësaj dite dhe do iu japin mundësinë te kaloni një dite fantastike pranë partnerit. Emocionet do jene te njëpasnjëshme. Beqaret nuk duhet te afrohen me persona qe kane pasur lidhje te gjata sepse është e vështirë qe ato te harrohen lehte. Ne planin financiar duhet te tregoheni te kujdesshëm dhe te mos shpenzoni shuma te konsiderueshme.

Peshorja

Ka mundësi te keni mosmarrëveshje te shumta ne çift gjate kësaj dite dhe nuk do merreni dot vesh si duhet me atë qe keni ne krah. Ne pjesën me te madhe te kohës do jeni te mërzitur. Beqaret do kenë vetëm mundësi për aventura kalimtare, jo për lidhje serioze. Ne planin FInanciar fati do ju buzëqeshë dhe mund te kryeni edhe investime te mëdha.

Akrepi

Te gjitha ëndrrat qe keni pasur për jetën tuaj ne çift sot do ju realizohen ju te dashuruarve. Partneri do ju trajtoje për mrekulli. Beqaret pa u lodhur fare do mund ta gjejnë personin e tyre te ëndrrave me te cilin do FIllojnë një lidhje te jashtëzakonshme. Buxheti nuk do jete i keq, por kjo nuk do te thotë qe ju te shpenzoni pa u menduar aspak.

Shigjetari

Dite e veçante ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Gjithë kohës keni për t’u ndier si neper ëndrra. Partneri do mendoje edhe për detajet me te vogla. Beqaret nuk duhet te nxitohen për asgjë sepse për disa dite pritet te kenë mundësi akoma me te mira. Financat do jene aq te mira saqë jo vetëm do kryeni investime, por mund te ndihmoni edhe te afërmit.

Bricjapi

Dite plot ngjyra do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Do ndiheni mire pranë partnerin dhe emocionet do shumëFIshohen ne mënyrë te papritur. Beqaret me mire te mos hedhin asnjë lloj hapi sot sepse mundësitë qe do ju paraqiten nuk do jene te duhurat. Financat do jene shume here me te mira se me pare. PërFItoni nga kjo për te shlyer borxhet e marra prej kohesh.

Ujori

Dite rutine do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje, por për fat te mire nuk do keni aspak debate me partnerin. Beqaret do preferojnë te jene ende te lire dhe do i refuzojnë te gjitha ftesat qe do ju bëhen. Me vone do pendohen, por do jete shume vone. Ne planin FInanciar do jeni me fat. Gjendja do përmirësohet ne mënyrë te jashtëzakonshme kështu qe duhet te përFItoni sa me shume.

Peshqit

Mos luani ne asnjë mënyrë me ndjenjat e partnerit tuaj sot sepse mund ta lëndoni aq shume atë saqë mund ta humbni përgjithmonë. Beqaret do kenë një dite te zakonshme dhe pa ndonjë takim mbresëlënës. Gjithsesi nuk do ja kalojnë keq fale miqve dhe te afërmve. Buxheti nuk do jete aspak i keq kështu qe mos u druani te kryeni edhe ndonjë shpenzim me tepër.