MENU
klinika
Simptomat

Sëmundjet tumorale të gojës

Njihuni me ta!

Nobelistët që nderuan mjekësinë botërore!

Në testamentin e tij filantropisti Suedez Alfred Nobel, një kimist që zbuloi dinamitin, formoi pikërisht...

Veproni në kohë!

Nëse keni diabet, bëni vizita të rregullta me okulistin

Nëse keni diabet, vizitat e rregullta me okulistin tuaj për të testuar syrin janë të...

Këshilla!

Urthi, çfarë nuk duhet të hani

Për t’iu përgjigjur kësaj pyetjeje, së pari duhet të kuptojmë se çfarë është urthi. Është...

Mos e neglizhoni!

Qese të lëngshme në artikulacione/ Fakte për bursitin

Bursiti i referohet qeseve të lëngshme të vendosura në artikulacionet tuaja që i bëjnë ato...

Bëje me çdo kusht!

Zgjidhja ideale për lodhjen

Në një moment, gati të gjithë ndjejmë lodhje. Lodhja është një nga ankesat më të...

E padëgjuar!

Keni sy të përlotur? Ky lajm do iu zbukurojë ditën

Mund të ndiheni sikur keni rërë në sytë tuaj, ose mund t’iu djegin apo kruhen....

Do mbeteni pa fjalë!

Dhimbje menstruale? Si ndikon seksi në…

Sipas Kongresit Amerikan të Obstetërve dhe Gjinekologëve, shumica e grave kanë disa “siklete” gjatë periudhës...

Ç'duhet të bëni...

Dhimbje të padurueshme në qafë? Shkaktohet nga…

Ju ka shkuar në mendje se qafa është pjesa e trupit që përdorim më shumë...

Për të mirën tuaj!

Nëse ju dhimbset jeta, bëni këto vizita paraprake!

Disa njerëz e shohin mjekun e tyre çdo vit për një ekzaminim fizik dhe për...

Mjekësia natyrale

10 ushqimet që luftojnë dhimbjet!

Të gjithë njerëzit të paktën një herë në jetën e tyre kanë përjetuar dhimbje të...

Video-intervistë me Anila Kalleshin

Ke kapsllëk? Rreptësisht shmangi këto ushqime

Ditën e sotme e ftuar në Klinika Online ishte Dietologe Anila Kalleshi. Duke qenë se...

Reklama