MENU
klinika
Ku regjistrohen dy rastet e para?

Varianti Delta i COVID-19 vjen në Shqipëri

Sot votimi në Kuvend

OSBE: Duhet proces transparent për zgjedhjen e kryetarit të AMA

Prezenca e OSBE-së në Shqipëri deklaron se ka ndjekur procesin e zgjedhjes së kryetarit dhe...

"Nëse nuk kam bërë atë që prisnin qytetarët, arsyeja është..."

Gramoz Ruçi mban fjalimin e fundit në Kuvend

Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, ka mbajtur fjalimin e tij të fundit në seancën që...

“Me rëndësi të mos ketë dyshime për…”

Delegacioni i BE kërkon shtyrjen e zgjedhjes së kreut të AMA

Delegacioni i Bashkimit Evropian kërkon shtyrjen e zgjedhjes së kreut të AMA, e cila është...

Sot mbyllet një legjislaturë e paprecedentë

Kuvendi në seancën e fundit zgjedh kreun e AMA-s

Sot në orën dhjetë do të mbahet seanca e fundit e këtij Parlamenti ndërsa gati...

Rama: TAP burim i sigurtë për një zhvillim ekonomik dhe social

Nënshkruhet marrëveshja për zhvillimin e infrastrukturës kombëtare të gazit

Në stacionin ultramodern të Gazsjellësit TransAdriatik (TAP) në Fier, sot u nënshkrua Marrëveshja për Ndërtimin...

Liron babain e të plagosurit në maskrën e Velipojës

Gjykata lë në burg mjekët e Spitalit të Traumës

“Arrest me burg” ka dhënë Gjykata e Shkallës së Parë në Shkodër për dy mjekët...

Ç’ndodhi me Tiranën, Durrësin e Gjirokastrën?

“Furtuna” në Polici rezulton rokadë, ja 13 ndryshimet

“Furtuna” e paralajmëruar në Policinë e Shtetit, pas ngjarjeve kriminale dhe aksidenteve të rënda automobilistike,...

Dosja e SPAK/ Shtatë në burg dhe katër zyrtarë në arrest shtëpie

Pse akuzohen kryebashkiaku i Lushnjës dhe të arrestuarit e tjerë?

Mësohet se gjykata kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO) ka lënë në arrest shtëpie...

Arrestimi i kryebashkiakut të Lushnjes

Yuri Kim: Koha të mendoni a ia vlen të shkoni në burg

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka reaguar pas arrestimit të kryebashkiakut të Lushnjes Fatos Tushe dhe...

"Nuk do të ketë asnjë mbrojtje nga Partia Socialiste..."

Arrestimi i kryebashkiakut të Lushnjës, reagon kryeministri Rama

Kryeministri Edi Rama ka reaguar menjëherë pas lajmit se kryebashkiaku i Lushnjes Fatos Tushe është...