MENU
klinika
Kush janë ata dhe emrat që lihen në pritje?

PD publikon listën me kandidatët për deputetë të përzgjedhur nga Komisioni

Çfarë shkruan Zëri i Amerikës?

“Presidenti Meta kthen në Kuvend Kodin Zgjedhor”

Presidenti Ilir Meta ktheu sot për rishqyrtim në parlament ndryshimet e Kodit Zgjedhor, të miratuara...

Miratimi i rezolutës për antisemitizmin

Reagon Ministri i Jashtëm i Izraelit: Bashkëpunimi mes kombeve, çelësi për…

Pas miratimit të rezolutës për antisemitizmin, me 111 vota pro në Kuvendin e Shqipërisë, ka...

Mustafaj: Ja çfarë thotë për largimin e Halim Kosovës!

Skualifikime të bujshme brenda Partisë Demokratike?

Besnik Mustafaj, anëtar i komisionit të përzgjedhjes së kandidatëve për deputetë të PD-së, nuk e...

A u shkel 5 Qershori?

Kim: Opinioni im është i qartë, ajo që ndodhi përtej 5 Qershorit, shkon përtej…

Ambasadorja e SHBA në Tiranë komenton ndryshimet kushtetuese të votuara nga parlamenti shqiptar dhe jep...

"Ai i Vlorës do jetë aeroporti kryesor i Shqipërisë"

Belinda Balluku: Aeroporti i Sarandës do jetë vetëm sezonal

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku, e pranishme në studion e “Ilva Now”, komentoi...

Tri dosjet do të hetohen më vete

SPAK nis hetimet për inceneratorët e Fierit, Elbasanit dhe Tiranës

SPAK ka nisur hetimet për inceneratorët e Fierit, Elbasanit dhe Tiranës. Kjo vjen pas kallëzimeve...

BIRN: Kostot vitet e ardhshme të pallogaritshme

Gjashtë kontrata të reja koncesionare do të jepen vitin e ardhshëm nga qeveria

Gjashtë kontrata të reja koncesionare që qeveria shqiptare ka në plan të akordojë gjatë vitit...

Reagon SHBA/ Soreca: BE e vendosur për të...

Miratohet rezoluta për antisemitizmin/ “Krenarë që e quajmë Shqipërinë partnere!”

Sot Kuvendi i Shqipërisë miratoi Rezolutën “Për miratimin e përkufizimit të përdorshëm për antisemitizmin, përcaktuar...

"Kjo është mënyra se si shtetet serioze..."

Çështja e Detit në Hagë, kryeministri grek reagon për herë të parë

Kryeministri grek Kiriakos Micotakis reagoipër herë të parë për vendimin për të çuar cështjen e...