MENU
klinika
Gjashtë ditë para 25 prillit/ "Mos harroni se…"

Mesazhet e tre ambasadorëve: Me rëndësi që zgjedhjet të jenë të ndershme!

“Nga çasti i hapjes”

Rama publikon fotot nga Aeroporti i Kukësit

Dita e djeshme, ishte një ditë e shënuar për qytetarët e Kukësit, por jo vetëm,...

Ulen infeksionet, mbyllet edhe spitali Covid 3

Këtë javë nis vaksinimi për punonjësit e transportit!

Gati 6 muaj pas hapjes, spitali COVID 3 (ishkirurgjitë në QSUT) është mbyllur në fundjavë....

Manastirliu: Presim edhe 200 mijë të tjera!

Mbërrijnë edhe 50 mijë doza “AstraZeneca”

Sot kanë mbërritur edhe 50 mijë doza të tjera të vaksinës “Astra Zeneca”. Ministrja e...

Djali i Hashim Thaçit reagon pas deklaratave të Ramës

“Babi përcjell me vëmendje dhe gëzim sukseset tuaja”

Kryeministri Edi Rama, gjatë ceremonisë së hapjes së Aeroportit të Kukësit e ka përmendur edhe...

Presidenca reagon pas deklaratave të Vuçiç për zgjedhjet në Shqipëri

“Në 25 prill fiton ndryshimi! Marrëdhëniet me Serbinë do të jenë…”

Institucioni i Presidentit ka reaguar pas deklaratave të Presidentit serb, Aleksandër Vuçiç në lidhje me...

Media zvicerane shkruan për Edi Ramën

“Po lufton për të ruajtur pushtetin! Sjellje autoritariste dhe…”

Gazeta zvicerane “Neue Zürcher Zeitung” disa ditë para zgjedhjeve i kushtoi një artikull kryeministrit Edi...

Ulet numri i të infektuarve me Covid

MSH publikon shifrat/ Sa pacientë humbën jetën në 24 orët e fundit?

Dy pacientë kanë humbur jetën si pasojë e Covid-19. Ministria e Shëndetësisë në përditësimin e...

“Kur Rama më tha që do të bëhet aeroport…”

Ministrja Balluku: Në 17 qershor “Zayed-Flatrat e Veriut” do të jetë në përdorim të plotë

Ministrja e Infrastrukturës, Belinda Balluku tregon përse avioni që zbriti sot në Aeroportin Ndërkombëtar të...

“Më mungon shumë Hashim Thaçi”

Rama nga aeroporti i Kukësit: Nuk e di nëse më ndjek, por…

Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës së tij nga aeroporti i Kukësit tha se i mungon...

E presin me këngë e valle

Zbret avioni i parë në Aeroportin Ndërkombëtar të Kukësit

Sot është kryer me sukses zbritja e avionit të parë në aeroportin më të ri...

"Kam shumë ftesa dhe nuk e kuptoj cili nga këta është…"

Kryeministri Rama i përgjigjet Metës për debat publik

Kryeministri Edi Rama refuzon edhe ftesën e Presidentit Ilir Meta për debat publik, ftesë e...