MENU
klinika
“Beteja” e Exit Poll-eve

‘Albanian Post’ nxjerr fituese PS-në me 71 mandate, MRB: Tirana del barazim mes dy forcave kryesore

Bie në sy Dibra dhe Tirana

Votimet në Shqipëri/ VOA: Zgjedhjet mbyllen me pjesëmarrje të lartë

Në Shqipëri u mbyll votimi për parlamentin e ri të vendit. Deri në orën 18.00,...

"Në përfundim të numërimit pranoni gjykimin e votuesve!"

Yuri Kim thirrje liderëve politikë: Mos supozoni rezultate

Ambasadorja e SHBA-ve në Tiranë, Yuri Kim i ka bërë thirrje kandidatëve dhe udhëheqësve politikë...

"Të respektohet rezultati që do të shpallë KQZ"

Mbyllja e votimit/ Soreca: Ndiqni me qetësi e durim numërimin!

Ambasadori i BE-së, Luigi Soreca i ka bërë thirrje të gjithë qytetarëve që të vazhdojnë...

Pak minuta nga përfundimi i votimit

Ambasadorja Yuri Kim ultimatumin për Ramën, Bashën e Kryemadhin

Ambasadorja e SHBA-ve, Yuri Kim ka dhënë një tjetër mesazh, ku tha se autoriteteve iu...

Komisionerët e dy partive politike konfliktohen

Vëllezërit nxjerrin armën, kërcënojnë e godasin kundërshtarin

Komisionerë të dy partive politike janë konfliktuar paraditen e sotme dhe ngjarja ka degraduar deri...

Çfarë shkruan BBC për heroin, Klodian Elqeni?

Gjesti i të riut në Sheshin “Skënderbej” bën xhiron e botës

Gjesti i të riut, i cili ndaloi shoferin që u fut me automjetin tip “Citroen”...