MENU
klinika
Mënjanimi i Metës mund të jetë rastësi, por

Mesazhi “i fshehtë” i vizitës së Reeker në Tiranë

Covid-19 në Shqipëri

Asnjë humbje jete, nga 4024 testime vetëm 2 raste të reja

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar shifrat e koronavirusit. Në 24 orët e fundit në vendin...

Dy mijë euro ryshfet për lehtësuar masën e sigurisë

Si u arrestua Prokurori i Kukësit?

Drejtuesi i Prokurorisë së Kukësit ka përfunduar në prangat e Policisë nën akuzën e korrupsionit....

Njoftimi i Ambasadës gjermane

Doni të punoni në Gjermani? Rregullat e reja pas 1 korrikut

Duke nisur nga dita e nesërme, hyn në fuqi rregullorja e re e punësimit në...

Ndryshon sërish ora policore

Të gjitha masat e reja që hyjnë në fuqi nga nesër

Nga dita e nesërme ora policore do të shtyhet me një orë. Pra izolimi i...

Vendimi i marrë në Këshillin e Ministrave

Qeveria shtyn afatin mbi vlefshmërinë e pasaportave diplomatike

Në mbledhjen e sotme Këshilli i Ministrave ka vendosur shtyrjen me një vit të vlefshmërisë...

Lëvizje në qeverinë Rama

Kush janë dy zëvendësministrat që lënë postin?

Në mbledhjen e sotme të Këshillit të Ministrave janë firmosur disa vendime, për lëvizje në...

Me propozim të Ramës

Vajza e Bashkim Finos merr postin e rëndësishëm në qeveri

Megi Fino, vajza e ish-deputetit të ndjerë socialist Bashkim Fino, është emëruar zv/ministre për Europën...

‘Zëri i Amerikës’ zbulon arsyen

Zyrtari i lartë takohet me Bashën dhe Ramën, por shmang Metën

Ndihmës Sekretari i Shtetit në Detyrë për Çështjet Evropiane dhe Euroaziatike, Ambasadori Philip T. Reeker...

“Me dronë inteligjentë do mbledhim informacion mbi tokën e punuar”

Rama: Nga janari 146 mln euro për fermerët

Kryeministri Edi Rama shpalosi planet e qeverisë për bujqësinë, në fjalën e mbajtur sot në...

Lufta kundër korrupsionit/ "Nënvizoi vendosmërinë e Biden dhe Blinken se…"

Ambasada e SHBA zbardh takimet e Reeker me Ramën e Bashën

Ambasada amerikane ka zbardhur takimet e Ndihmës Sekretarit të Shtetit për Çështjet Evropiane dhe Euroaziatike,...

Asnjë humbje jete

Ministria e Shëndetësisë nxjerr bilancin e 24 orëve të fundit

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se nga 3138 testime të kryera gjatë 24 orëve të...