MENU
klinika
MSH bën bilancin e 24 orëve të fundit

Rritet ndjeshëm numri i rasteve të reja në Shqipëri

Nga Beogradi në Tiranë/ Çfarë do diskutohet?

Kancelarja Angela Merkel vizitë lamtumire në Ballkanin Perëndimor!

Më 13 dhe 14 shtator kancelarja Angela Merkel zhvillon një turne lamtumire në Ballkanin Perëndimor....

“Rol aktiv në trafikun ndërkombëtar të kokainës”

Reporteri i Shqipërisë në BE ngre shqetësimin: Duhet forcuar më tej lufta kundër krimit

Reporteri i Shqipërisë në Bashkimin Europian, në të njëjtën kohë dhe eurodeputet, David Lega thotë...

Raporti i Dhomës amerikane të Tregtisë, reagon ambasadorja Yuri Kim

“Ndjekja e vazhdueshme ligjore e korrupsionit do të tërheqë…”

Ambasadorja amerikane në Tiranë Yuri Kim, ka reaguar pas publikimit të raportit të Dhomës Amerikane...

Çfarë thuhet për bandat shqiptare në raportin e Europol?

Dy shtetet që janë kthyer në qendër të trafikut të kokainës në Evropë

Belgjika dhe Holanda janë bërë qendra kryesore për trafikun e kokainës në Evropë, tha të...

Rritje e ndjeshme e rasteve në 11 javë radhazi

Çfarë po ndodh me koronavirusin Shqipëri?

Në Shqipëri rastet e reja me koronavirus shënuan për të 11 javë radhazi, një tjetër...

Mes shteteve që përfitojnë edhe Shqipëria, kushtet për përfitimin e ndihmës

BE miraton 14.2 miliardë euro për vendet në proces zgjerimi

Vendet anëtare të Bashkimit Evropian dhanë dritën jeshile për ndarjen e 14.2 miliardë eurove si...

4 humbje jete në 24 orë

Covid-19 në vend/ Ministria e Shëndetësisë: 740 raste të reja

Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë, për të mbrojtur...

Ministër i Brendshëm vendoset i kërkuari nga FBI

Talebanët formojnë qeverinë e re të përkohshme të Afganistanit

Talebanët kanë njoftuar krijimin e një qeverie të përkohshme në Afganistan e cila do të...

"Aktivistët u rrahën, kjo dhunë policore nuk ishte parë që nga koha e..."

Ish-ministja e PS reagon pas arrestimit të bashkëshortit të saj

Ish-ministja e Arsimit në Shqipëri, Besa Shahini ka reaguar në rrjetet sociale pas arrestimit nga...

Mundësi e re në universitete

Manastirliu: Shtyhet afati për vaksinimin e studentëve

Studentët do të mund të vaksinohen edhe në universitete pasi ato të hapen në tetor,...