MENU
klinika
Forca të shumta policie shpërndahen në qytet

Ekzekutimi i Everest Çakës/ Blindohet Elbasani

“PD ka vetëm një rrugë, atë të…”

Gjekmarkaj për mbledhjen e Këshillit Kombëtar: Të jetë e hapur, nuk ka asgjë për të fshehur!

Ndërsa PD pritet të mbledhë ditën e dielën Këshilli Kombëtar dhe Kryesinë, mbledhje kjo e...

“Polemikat mbi rezultatet e zgjedhjeve”

VOA: Basha i vendosur për të mos njohur masakrën elektorale, ndërsa PS…

Në Shqipëri, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, përsëriti sot me vendosmëri se opozita nuk...

Situata Covid-19 në 24 orë në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë nxjerr shifrat: Një viktimë dhe…

Një viktimë dhe 49 të infektuar me Covid-19 janë shënuar brenda 24 orëve të fundit...

Një polic në krye të IKMT

Prezantohet drejtori i ri pas largimit të Dallëndyshe Bicit

Ajet Zyberi do të jetë zëvendësuesi i Dallëndyshe Bicit në krye të Inspektoratit Kombëtar të...

"Kush na ndalon?"

Jeta e natës në Tiranë edhe pas orës policore

Lehtësimi i masave hap pas hapi dhe rikthimi në shkolla dhe auditore po stimulon idenë...

Vendimi

SPAK vendos sekuestro ndaj dy llogarive bankare të Edvin Prifti

Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka vendosur sekuestro mbi llogaritë bankare...

“Ethe, dhimbje koke dhe…”/ Studimi më i fundit

Çfarë mund të shkaktojë përzierja e vaksinave kundër COVID-19?

Sipas një studimi, të rriturit kanë më shumë mundësi të raportojnë efekte të lehta anësore...

Gëzuar shqiptarë kudo ndodheni!

Rama uron besimtarët myslimanë për Fiter Bajramin

Kryeministri Edi Rama uron besimtarët myslimanë me rastin e Fiter Bajramit. Përmes një videoje në...

Nga Myslim Pasha

Përsëri kufijtë detarë, “medet o Shqipëri medet!”

Në këtë kohë të rëndë pan demie dhe vaksinimi kur sapo përfunduan votimet, por s’kanë...

Si u mbrojtën nga Tahiri dhe u emëruan në krye të Fushatës së Çuçit?

PD nxjerr emrat në KAS: Kush janë ish-drejtuesit e Policisë të lidhur me krimin

Përfaqësues të Partisë Demokratike denoncuan sot në Komisionin e Ankimimeve dhe Sanksioneve (KAS), atë që...