MENU
klinika
Të ftuar dhe ambasadorja e SHBA dhe ambasadori izraelit

Kryegjyshi Botëror i Bektashinjve shtron iftar me rastin e muajit të Ramazanit

Çfarë përmbajnë dosjet e PD?

Pikat ku mbështeten demokratët për ripërsëritjen e zgjedhjeve!

Komisioni i Ankesave dhe Sanksioneve nis sot shqyrtimin e 9 ankimimeve të Partisë Demokratike. Selia...

REL: ...mund të bëhet për shumë arsye!

Pse njerëzit po heqin dorë nga doza e dytë e vaksinës kundër Covid-19?

Deri më 5 maj, 249 milionë doza të vaksinës kundër COVID-19 u administruan në Shtetet...

Mbeten jashtë Mimi Kodheli e Ditmir Bushati

Prapaskenat/ Si do largohen drejtuesit e PS për shkak të rezultateve të dobëta!

Partia Socialiste do të nisë spastrimet në radhët e saj, aty ku rezultati zgjedhor ka...

Analiza

Dokumenti jozyrtar mbi Ballkanin dhe rreziqet e Planit B

Nga Carl Bildt, European Council of ForeignRelations Në të gjithë Ballkanin, po diskutohet për një...

“Opsioni i bashkëpunimit me krimin është dhe do të jetë zero"

Basha i “mbyll derën” Ramës: Nuk dorëzohemi, do ta fitojmë betejën duke…

Kryetari i Partisë Demokratike, Luzim Basha i ka mbyllur derën e bashkëpunimit Partisë Socialiste dhe...

"Ballkani Perëndimor ofron tërheqje për aktorët e tretë"

Rama: Evropa nuk ka qenë e mirë në mbajtjen e premtimeve!

Gjatë një interviste me Euronews Europë në emisionin “Global Conversation” kryeministri Edi Rama tha se...

DW: Dhurata pa kushte!

BE: Ballkani Perëndimor më shumë se teknikalitete zgjerimi

Ministrat e jashtëm të BE-së diskutuan të hënën në Bruksel për Ballkanin Perëndimor. Mesazhi i...

Rreziku nga mutacionet

Mjeku Dasho: Të testohet çdo person që hyn në Shqipëri. Po arrihet…

Eksperti i Shëndetit Publik Erion Dasho e ka konsideruar domosdoshmëri testimin e çdo shtetasi që...

Vijon të pësojë rënie shkalla e infeksionit

Pas zgjedhjeve, në pikëpyetje ecuria e pandemisë në vend!

Ndonëse zgjedhjet ikën, ajo që nuk dihet ende është impakti i tyre në pandemi. Kanë...

Zbardhet ngjarjen ku u vra 27-vjeçari

Vrasje me armë zjarri në Tiranë, kush është viktima. Policia jep detaje

Një vrasje me armë zjarri është regjistruar mbrëmjen e sotme në rrugën “5 Maji” në...