MENU
klinika
Punimet

Drenova me rrjet të ri kanalizimesh

Akuzat

Arrestohet në Tiranë i “forti” i Shkodrës

Safet Bajri (Rustemi), i konsideruar si i forti i Shkodrës është arrestuar nga policia. Ndaj...

Njoftimi i ministrit

Aksion në Tiranë e Holandë/ Xhafaj: “Forca e ligjit” godet sërish

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj në një postim në Twitter ka shkruar se Operacioni “Forca e...

Ironia e kryeministrit

Vetting-u në politikë/ Videoja ironizuese e Ramës për Bashën

Teksa ka depozituar në Kuvend dhe draftin përkatës ligjor, opozita prej ditësh tashmë kërkon vetting...

Kanabizimi i Shqipërisë

Policia e Tahirit njësh me drogën? Xhafaj jep vlerësimin

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, ishte i ftuar në emisionin “Provokacja” transmetuar mbrëmjen e sotme,...

Deklarata

Arta Marku e transferoi në Pogradec, reagon prokurori

Kriza aktuale në Prokurorinë e Krimeve të Rënda duket se nisi në fillim të gushtit,...

Deklarata e ministrit

Sulmoi qeverinë/ Bushati: Doris Pack, një pensioniste

Partia socialiste në Shkodër ka nisur fushatën “E Gjithë Vëmendja te Ju”. I deleguari i...

Detajet

Sekuestrohen 31 pasuri të grupit të “Habilajve”

Gjykata e Krimeve të Rënda ka pranuar kërkesën e Prokurorisë për sekuestrimin e disa pronave...

Njoftimi

Aksidentohet me makinë deputeti i PS, Taulant Balla

Deputeti i PS, Taulant Balla në një postim në Instagram ka njoftuar se është përfshirë...

Situata alarmante

Amortizimi i rrjetit elektrik në Goskovë të Poshtme

Goskova e Poshtme, pjesë e njësisë administrative Voskop , në prag të fillimit të stinës...

Më në fund!

Rihapet Biblioteka “Thimi Mitko”

Për ndërtimin e saj u hodhën themelet më 1921 nga filantropi i shquar Korçar Thimi...

Transmetimi i vlerave

“Europa Nostra” inspektim ekslistik në Korçë

Pasuria e kulturës së Korçës, përbën një nga vlerat në margaritarin e historisë dhe traditës...