MENU
klinika
Presidenti rol vendimtar

Zëri i Amerikës: Pakti me Greqinë s’është në dorë të PS-së

'Kanë bërë detyrën'

Ministri Salvini: Karabinierët që vranë shqiptarin meritojnë medalje

Shqiptari, Eduart Kozi, ishte një nga viktimat që u qëlluan nga karabinierët pas një tentative...

Merret në pyetje për të 12-ën herë

Akuzat për korrupsion, Netanyahu merret në pyetje sërish

Policia izraelite ka marrë në pyetje për të 12-ën herë, kryeministrin e këtij vendi, Benjamin...

Bashkëpunimi gjyqësor

Shqipëria pjesë e Eurojust, Gjonaj: Fuqizon luftën kundër krimit

Shqipëria është zyrtarisht pjesë e Eurojust, agjencisë së Bashkimit Evropian e cila merret me bashkëpunimin...

Debati politik

Kryemadhi: Rama ka frikë nga revolta. Pse se do vettingun

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi në një takim me strukturat e Cërrikut sulmoi kryeministrin Edi...

Në kërkim nga policia

Vrasja në ish-Bllok/ Zbulohet foto e të dashurit të Elvana Gjatës

Personat që shihni në foto janë shpallur në kërkim nga policia për ngjarjen e djeshme...

Lufta kundër krimit të organizuar

Xhafaj kërkon bashkëpunim me vendet e rajonit

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka kërkuar bashkëpunim prej të gjithë vendeve të rajonit me...

Ngjarja në ish-Bllok

Kush është Eljon Hate, i dënuar për vrasje

Të tjera detaje zbulohen për ngjarjen e ndodhur në një lokal në Ish bllok mbrëmjen...

Foto e viktimës

Ky është 28-vjeçari që u vra mbrëmë në ish-Bllok

Ky poshtë është Fabian Gaxha, është 28-vjeçari që mbeti i vrarë mbrëmjen e së enjtes...

Risitë

Konica më pranë jush!

Prej më shumë se 1 viti e gjysëm në treg portali Konica.al është një zë...

Detajet

E plotë/ Sherri për Elvanën dhe vrasja në ish-bllok

Një i vdekur dhe 2 të tjerë të plagosur, ky është bilanci i  ngjarjes së...

Detajet

Atentati/ Në kërkim i dashuri i Elvana Gjatës

Policia e Shtetit ka shpallur në kërkim, Ervin Matën, biznesmenin 31-vjeçar, i cili është i...