Menu

Lajmet e Fundit

22:58 Futbolli
Champions League

“Skuqet” Ronaldo, Juventus fiton me 10 vetë

Mbrëmja e dytë e Champions League në grupe natyrisht që ka pasur në qendër të vëmendjes daljen me karton të kuq të Cristiano Ronaldos, por gjithsesi, Juventus ka fituar 2-0...

22:11 Kosove
Vendimi

Opozita e Kosovës kërkon nesër seancë të jashtëzakonshme

Kryesia e Kuvendit ka marrë vendim që nesër në ora 14:00 të mbahet seancë e jashtëzakonshme për ratifikimin e tri marrëveshjeve ndërkombëtare. Seanca do të mbahet me kërkesës së opozitës...

22:10 Kosove
Shkëmbimi i territoreve

Ambasadori gjerman: Ndryshimi i kufijve krijon konflikte të reja

Ambasadori i Gjermanisë në Beograd, Thomas Schiebe ka deklaruar sot se Gjermania po e ndjek e shqetësuar idenë e ndryshimit  të kufijve që u prezantua nga presidenti i Kosovës Thaçi...

21:46 Lifestyle
Zbulojeni tani!

Çfarë konsiderojnë burrat tërheqëse te femrat

Ka disa gjëra që meshkujt i shohin si më tërheqëse për gratë dhe ndoshta, nuk jeni të vetëdijshëm. Këtu ju tregojmë më të zakonshmet. Siguria: Nëse je një grua vetëbesuese,...

21:45 Futbolli
Në ndeshjen Valencia-Juventus

Ronaldo merr karton të kuq, shpërthen në lot

Debutim aspak i këndshëm i Cristiano Ronaldos me Juventusin në Champions League. Ai e ka mbyllur pas vetëm 30 minutash ndeshjen e parë. Golashënuesi më i mirë në historinë e...