MENU
klinika

Lajmet e Fundit

13:15 Lajme
Detajet

Ministri Lleshaj në Gjirokastër, jep porositë

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka përfunduar takimin me efektivët e policisë në Drejtorinë e Gjirokastrës. Ky takim është mbajtur me dyer të mbyllur, ndërsa ende nuk dihen porositë e...

13:07 Klinika Online
Psikoterapi

Shenjat treguese që fëmijët kanë probleme mendore?

Fëmijët kanë probleme të shëndetit mendor ashtu si të rriturit dhe sigurisht mund të kenë nevojë për këshillim me mjekun. Fëmijët janë të ndjeshëm ndaj çështjeve të shëndetit emocional dhe...

13:06 Kultura
Zbulojeni

Liam Neeson në një film te ri, prapë me tropojanë?!

Katër aktoret e njohura, Viola Davis, Michelle Rodriguez, Cynthia Erivo dhe Elizabeth Debicki bashkohen bashkë në një film triller të jashtëzakonshem me një mision të përbashkët. Pjesë e filmit është...

13:01 Shkodra
Burgu drejt mbylljes

Greva e të burgosurve të Burrelit/ Reagon Avokati i Popullit

Një ditë pasi të burgosurit që vuajnë dënimin në Burgun e Burrelit kërcënuan me grevë urie për shkak të kushteve skandaloze në qeli, vjen reagimi i Avokatit të Popullit. Përmes...

12:39 Lajme
Grada ‘Komisar’

Testimi i policëve/ Zhvillohet konkursi për herë të dytë

Sot do të rizhvillohet konkursi për gradën ‘Komisar’, pasi testi i parë u anulua me pretendimin se policët kishin kopjuar. Me urdhër të drejtorit të Policisë së Shtetit, Ardi Veliu,...