MENU
klinika

Lajmet e Fundit

19:10 Lifestyle
Luajti poker

Edhe DiCaprio në borxh nga bixhozi!

Pasuria e tij është disa milionë dollarë, por sërish del dikush dhe e akuzon yllin e Hollywood, Leonardo DiCaprio se i ka para borxh. Ronan Keating ka thënë se është...

19:08 Uncategorized
Balla problem i radhës

Pollo reagon për ‘sherrin’ në Bruksel/ Dorëzuam memorandume

Pas përplasjeve që ndodhën në mbledhjen e Komisionit të Përbashkët të Stabilizim Asocimit, ku opozita bojkotoi punimet dhe kërkoi përjashtimin e Taulant Ballës, ka reaguar dhe deputeti i Partisë Demokratike,...

19:00 Kultura
"Oskari dhe Tezja Rozë"

Çfarë më tha Roza Anagnosti pas shfaqjes!

Të Shtunën që kaloi, nuk munda ta shoh shfaqjen “Oskari dhe Tezja Rozë”, në Teatrin Eksperimental ‘Kujtim Spahivogli’, por nuk mund ta humbisja kurrsesi ditën e Dielë. Prenotova 2 bileta,...

18:43 Sport
Volejboll Femra

Italia kalon në 1/2 finale të Botërorit

Kampionati Botëror i Volejbollit për Femra, që po zhvillohet në Japoni, ka hyrë në fazën finale. Italia siguroi fitoren e 10 radhazi në edicionin e 18-të të Botërorit, teksa mundi...

18:23 Lajme
Sherri Pollo-Balla

Kukan ‘shuplakë’ opozitës: Sherret në Shqipëri, jo në Evropë

Eurodeputeti Eduart Kukan ka qortuar Partinë Demokratike lidhur me sjelljen e shfaqur në mbledhjen e radhës të Komitetit Parlamentar të Stabilizim-Asociimit, BE-Shqipëri. Pas deklaratave të deputetit Genc Pollo që sulmonte bashkëkryetarin...