MENU
klinika

Lajmet e Fundit

14:42 Futbolli
Mesfushori i Kombëtares

Basha: E vërteta është ndaj Izraelit

Nga rezidenca e kombëtares në Durrës, mesditën e sotme kanë dalë në konferencë për shtyp dy “senatorë” kuqezinj, Elseid Hysaj dhe Migjen Basha. Ky i fundit ka nënvizuar në fjalën...

14:40 Uncategorized
Takimi

Bojkotuan seancën/ Kryemadhi, Vasili, Gjosha në zyrën e Bashës

Opozita bojkotoi sot seancën plenare në Kuvend, më tej ata vijnë me një reagim. Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, mësohet të ketë shkuar në selinë e PD-së për një takim...

14:30 Futbolli
Flet mbrojtësi i Kombëtares

Hysaj: “Inatin” e Jordanisë, ndaj Izraelit

Nuk ka luajtur asnjë minutë në miqësoren e mbrëmshme ndaj Jordanisë, megjithatë Elseid Hysaj ka dalë sot në konferencë për shtyp në prag të sfidës ndaj Izraelit, që do të...

14:20 Barnat
Mungesa e vitaminës B12

Çfarë e shkakton humbjen e menjëhershme të kujtesës?

Është normale të harrosh një fjalë, të mos kujtosh për momentin ku le çelësat e tua, ose të kesh vështirësi në kujtimin e udhëzimeve herë pas here. Këto lloje harresash...

14:20 Uncategorized
Shfuqizim i urdhërit të Markut

Prokurorja e Krimeve të Rënda padit Arta Markun

Prokurorja e krimeve të rënda Sonila Muhametaj padit kryeprokuroren e përkohshme Arta Marku Ajo e ka depozituar padinë në Gjykatën Administrative dhe kërkon shfuqizim të urdherit të Markut, me anë...