MENU
klinika

Lajmet e Fundit

11:47 Lifestyle
“Kërcënimi”

Elhaida-Ardit Gjebreas: Do shihemi në gjyq nëse…

Edhe pse ishte e hera e parë që merrte pjesë në “Këngën Magjike”, Elhaida Dani vitin e kaluar e humbi vendin e parë me një diferencë mjaft të vogël pikësh...

11:45 Futbolli
Miqësorja e 20 nëntorit

A do vijë Gareth Bale me Uellsin në Shqipëri?

Të shtunën, në orën 20:45, Kombëtarja shqiptare do të përballet me Skocinë, në sfidën e fundit në grup për Ligën e Kombeve. Tri më pas, më 20 nëntor, në “Elbasan...

11:42 Klinika Online
Përgatisni kurën tuaj!

Ulliri, pema e bekuar me shumë veti shëruese

Ulliri ashtu si dhe molla, limoni, portokalli apo rrushi, është një bimë mjekësore e mrekullueshme jashtëzakonisht kurative. Ai përmendet edhe në librat fetarë, si një pemë e bekuar me shumë...

11:39 Lajme
Detajet

Ambasadori i ri danez i çon letër kredenciale presidentit Meta

Ambasadori i ri i Danimarkës, René Rosager Dinesen, i ka paraqitur Letrat Kredenciale, Presidentit të vendit Ilir Metës. Presidenti Ilir Meta, ka pranuar Letrat Kredenciale nga Ambasadori i ri i...

11:23 Kultura
Ditët e Kulturës

Çfarë sjell edicioni i 21 i Panairit të Librit në Tiranë?

Hapet edicioni i 21 i Panarit të Librit në Tiranë në Pallatin e Kongreseve. Në organizimin e 100 enteve botuese dhe 200 titujve të rinj dhe shumë librave të tjerë...