MENU
klinika

Lajmet e Fundit

22:12 Futbolli
Sulmuesi i Kombëtares

Rey Manaj e bën “rutinë”, tjetër gol në start

Ashtu si një ndeshje më parë, Rey Manajt nuk i duhen shumë minuta për të shënuar. Sulmuesi i kombëtares shqiptare krejt papritur është kthyer në pikë referimi te klubi i...

22:08 Lifestyle
MMV erdhi!

Geti publikon videoklipin e ri

Getoar Selimi publikoi sot videoklipin e këngës me titull ‘Ghetto Geasy’ ashtu siç dhe para pak ditësh kishte lajmëruar të gjithë fansat e tij. Geti e prezantoi projektin e tij...

22:04 Klinika Online
Do zhgënjeheni!

Mitet popullore pallavra! Ju kanë gënjyer!

Pirja e 8 gotave ujë në ditë A është e vërtetë që trupi juaj ka nevojë për 8 gota ujë në ditë? Hmm! Jo domosdoshmërisht. Gjithsecili ka nevojat e tij...

21:43 Futbolli
Kategoria Superiore, java 6

Derbi, Partizani “skuq” kryeqytetin

“Mallkimi” vijon për Tiranën, plot 14 ndeshje radhazi pa fitore në derbi. Partizani fiton 1-0 si udhëtues në “Selman Stermasi”, duke rënduar pozitat e bardhebluve, ndërsa vetë merr kreun e...

21:11 Lajme
Anëtarësimet në PS

Rama në Korçë: E kthyem qytetin në qendër ekonomike

Në vijim të fushatës së anëtarësimeve të reja në Partinë Socialiste, kryeministri Edi Rama ishte i pranishëm në qytetin e Korçës. Kryeministri tha se fokusin e plotë qeveria e ka...