MENU
klinika

Lajmet e Fundit

19:46 Uncategorized
Ironia ndaj Bashës

Rama: Të vërtetën, s’ka mbushës kazani që e mbulon

Duket se liderat politikë kanë vendosur të mos e ndalin betejën e tyre politike nëpërmjet statuseve në rrjetet sociale. Jo shumë kohë më parë Basha  postoi një video ku fliste...

19:34 Futbolli
Miqësorja Shqipëri-Jordani

Formacionet zyrtare, zgjidhet edhe kapiteni

Janë publikuar formacionet e ndeshjes miqësore mes Shqipërisë dhe Jordanisë, sfidë kjo ku Panucci do të ketë mudnësinë të shikojë lojtarët para ndeshjes kundër Izraelit. Nga formacioni titullar, Panucci ka...

19:18 Uncategorized
Hetim për kallëzim të rremë

‘Babalja’/ Prokuroria heton dhe deputetin e PD-së

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka dhënë detaje nga dosja hetimore në lidhje me audio përgjimin në të cilën pretendohet se shfaqet vëllai i ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj në...

19:01 Uncategorized
Çështja "Babalja"

Basha nxjerr videon: Grupi i Ramës për mbrojtjen e Xhafajt

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar një video në Facebook, lidhur me çështjen “Babala”. Në video degjohet Rama teksa thotë se krijoi grup të posaçëm për të mbrojtur...

18:57 Futbolli
Përmbytjet në Mallorca

Nadal hap dyert e akademisë për të pastrehët

Sportistët e mëdhenj, përveç rezultateve të mira, nga një gjest, mund të kthehen në legjenda. I tillë është edhe veprimi I tenistit spanjoll Rafael Nadal. Ai nuk ka nevojë për...