MENU
klinika

Lajmet e Fundit

17:15 Lifestyle
E bën Bieber

Surpriza që të gjitha vajzat do ta ëndërronin!

Pak ditë më parë, mediat rozë shkruan se Justin Bieber dhe e dashura e tij, Hailey Baldwin, kurorëzuan në martesë lidhjen e tyre, por ndërsa kjo ende nuk është konfirmuar,...

16:54 Futbolli
Çmimet

Nis shitja online e biletave për Shqipëri-Jordani

Federata Shqiptare e Futbollit njofton për të gjithë tifozët që ka nisur shitja e biletave online, për të gjitha kategoritë për ndeshjen miqësore, Shqipëri – Jordani, e cila do të...

16:49 Uncategorized
Debati për Teatrin e ri

Teatri/ Opozita letër Ruçit: Të miratohet dekreti i Presidentit

Opozita ka kërkuar rrëzimin e ligjit të modifikuar të Teatrit Kombëtar. Kryetarët e grupeve parlamentare të PD dhe LSI, i kanë dërguar një letër kryetarit të Kuvendit të Kuvendit Gramoz...

16:37 Futbolli
Rikthehet “Cavaliere”

Berlusconi, a do ta ngrejë Monzan si Milanin?

Shumë vite më parë, pikërisht në fillimin e vitit 1986, Silvio Berlusconi premtonte se do të ngjiste Milanin në majën e botës. E thënë, e bërë! Nuk u desh shumë...

16:30 Kosove
Ndryshimet Kushtetuese

Loja e rrezikshme politike e Hashim Thaçit

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi në rast të arritjes së marrëveshjes finale me Serbinë paralajmëron referendum. Analistët politikë, tregojnë se presidenti po përpiqet të përgatisë opinionin publik për një marrëveshje...